Yeni Dünya Düzeni ve ÇİPLİ KİMLİK GERÇEĞİ

Yeni Dünya Düzeni, neredeyse bütün ırklardan bir araya gelen İnsanlardan oluşan, kökü Kabbala’ya yani Siyonizm’e bağlı olan bir hedeftir. Asıl amaçları İnsanları istemediği bir şekilde, Yeni bir Dünya Devletine hazırlamaktır.

Bu Devlet bütün Dünyayı içine alacak ve Kudüs Şehrinden yönetilecektir. Bu hedefe İnsanlık farkına vardırılmadan adım adım götürülmektedir. Bu Devlet, Diktatörler tarafından yönetilecek bir Devlet olacaktır ve İnsanların Seçim veya karar hakkı olmayacaktır.

Bu Ülke genellikle Polis Ülkesi olacaktır. Ancak bu Dünya Ülkesinde bir Ordu olacak ve bir Dünya Paraları da olacaktır. Bu Para bütün Dünya’da geçerli olacak, heryerde aynı değerde olacaktır.

Yeni Dünya Düzeni’nin getireceği bir diğer yenilik ise, Dünya üzerinde sadece bir dinin olmasıdır… Bu Din, mevcut dinlerden biraz farklı olacaktır. Çünkü, Kabbala inancına göre kurulacak, ve Yahudilikten esinlenerek oluşturulacaktır. Diğer dinler ise yavaş yavaş ortalıktan kaldırılmaya terk edilecektir.

İnsanlar, dinlerini korkularından ıssız yerlerde, yanlız bir şekilde yaşamak zorunda bırakılacaktır. Bu kurulacak olan Devlette ilginç olan bir diğer konu ise, İnsanların kendilerine ait hiçbirşey olmayacağıdır. Herşey Devlet’e ait olacak, Diktatörlük istediği zaman, istediği şeye el koyabilecek duruma getirilecektir.

Yeni Dünya Düzeni’nde, bütün İnsanlar bir Numara alacaktır. Her İnsanın bir Numarası olacak ve bu Numaralar ve İnsanın bilgileri Devlet’in Merkez Bilgisayarında Kayıt altına alınacaktır.

Pekii, bu Devlet bütün Dünya’ya hakim olacaksa, neden bir Dünya Ordusu kuracak?

Dünya’da Ordular aslında Halkı için vardır. Halk’ı korumak için vardır. Ancak Yeni Dünya Düzeni’nde Dünya Ordusu Halk’ı için değil, Diktatörleri korumak amaçlı bulundurulacaktır. Kurulacak olan Devletteki İnsanlar, Diktatörlüğün asıl amacını anladıklarında, onların asıl hedefinin ne olduğunu anladıklarında iç Savaş çıkacaktır.

Bu iç Savaşın son noktasında, ayaklanmanın önderi Mehdi(a.s) ve Diktatör Deccal, Horasan’da karşı karşıya gelecektir. Evet, bu Diktatör Devlet, Deccal tarafından yönetilecektir. Ancak Mehdi(a.s) gelerek insanların ayaklanması gerektiğini anlatacak, ve onlara doğru yolu gösterecektir.

Bu durumda biçok İnsan Kurtuluşun İslam’da olduğuna inanacak ve Mehdiye destek verecektir. Ancak o zamanki İnsan halkının çoğunluğu Deccal’in tarafında olacak, Deccal’in ordusu daha güçlü olacaktır. Ancak bu onların galip geleceği anlamına gelmemektedir.

Pekii, dedikki Dünya’da yeni bir Para Sistemi gelecek ve heryerde eş değerde olacak. Bu nasıl mümkün olabilir?

Yeni Dünya Düzeni’nin Parası Dolar, Lira veya Euro olmayacak. İnsanlar şimdiki gibi Para kullanmayacak. Para ortadan kalkacak ve herşey sadece Kart Sistemi ile çalışacak. Bütün ödemeler bu Karttan düşülecek. Bu Smart Kartlar’dan herkesde bir tane olacak.

Pekii, Dünya Dini nasıl oluşacak? İnsanlar karşı çıkmayacak mı?

Dünya Dini, ne İslam ne de Hıristiyanlık olacak. Bu din önceden de dediğimiz gibi Kabbala ve Tevrat’a esinlenerek kurulacak. Bu Dinin Peygamberi Mesih sanılan Deccal olacak. Din, Şeytan ile Allah’ın gücünü eşleştirecek ve Şeytan’ın hatta daha da güçlü olduğunu iddia edecek.

Ülkelerin sınırları kaldırılırsa, İnsanlar birbiriyle çatışmaz mı?

Öncelikle belirtmek isterimki, eğer Devletlerin sınırları kaldırılırsa, Kültürler de yok olur. Böylece sınırların kaldırıldığı Dünya’da İnsanlar Vatani, Dini ve Milli duygularını kaybederler. Böylece bu Sisteme karşı olanlar azalmış olur ve ayaklanmalar az da olsa önlenir… Bu sayede Halklar daha kolay kontrol edilir.

Pekii, bütün Mülkiyet Devlet’e nasıl ait olacak?

Burada, Mülkiyetlerin insanların ellerinden alınacağı anlaşılmasın. Burada kastettiğimiz aslında, Mülkiyetlerin, öyle bir duruma getirilmesi ki, insanlar tarafından ödenemeyecek halde olması.

Örneğin Su, Gaz, Elektrik bir yana dursun Ev, Arama, Dükkan vs. Mülkler öyle bir şekilde pahalışacakki, insanlar bunu ödeyemeyecek ve Devlet’e devretmede mecbur kalacak.

Her insanın bir numara alacağını ve bu numaraların Devlet’in Merkez Bilgisayarında kayıt altına alacağını söyledik. Bu konunun daha iyi anlaşılması için biraz daha açalım…

Bütün insanların, her birinin bir numara alacağını söylemiştik. Her insanda bir numara olacak. Bir numara iki İnsanda olmayacak, yani herkesin numarası Dünya’da tek olacak. Bu numara 18 haneli bir numaradan oluşacak.

Bu numara bir Chip’e verilecek ve bu Chip insanların teninin altına yerleştirilecek. Böylece bütün insanlar an ve an takip altında olacak. Nerede olduğu, neler yaptığı bile bu chip sayesinde bilinecek. Bu konuyu ilginç bulabilirsiniz. Ancak İskoçya ve İngiltere’de şu anda bu Chiplerin deneyleri yapılmaktadır ve bu ülkelerde yaşayan bazı insanların teninin altına yerleştirilmiştir.

Bütün bunlar gercekleştikten sonra, Dünya Barışı sağlanacak mı? İnsanlar huzura kavuşacak mı?

Hayır, kesinlikle Hayır…

Bu kurulacak Yeni Dünya Düzeni’nde insanlar köleleştirilecek.

Köle duruma getirilecek ve insanlar gün gelip bunun farkına vardıklarında ve ayaklanmak için elinde yeterli güç olduklarında iç Savaş çıkacak. Bu ayaklanma daha önce de dediğimiz gibi Mehdi(a.s) ve Deccal’in Horasan’da karşı karşıya gelmesine vesile olacaktır.

Gazi

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s