defne joy foster büyü kurbanı mı?

Defne Joy Foster’ın ölümü üzerine pek çok şey yazıldı çizildi. Ölüm nedenlerinden biri de büyü olabilir mi? Daha önce de kendisine büyü yapıldığını düşünen genç kadın yine bir büyünün kurbanı mı oldu?

Uzun süre ‘Sihirli Annem’, ‘Selena’, ‘Hayal ve Gerçek’  gibi sihir, büyü temalı dizilerde rol alan Defne Joy Foster, 2007 yılında Sabah gazetesine verdiği röportajında da büyüye inandığını söylüyor.

Yakın çevresinde inançlı biri olarak bilinen Foster, 2001 yılında kendisine büyü yapıldığına inanmış. Eşyalarının arasında büyü yapımında kullanılan bir malzeme bulduğunda yakın çevresiyle paylaşan ünlü oyuncu ve sunucu, o yıl işlerinin kötü gidişatını bu yapılan büyüye yormuş.

O dönemden sonra işleri yolunda giderken sürekli kendisine büyü yapılma korkusunu içinde yaşadığını çevresiyle paylaşan Defne Joy Foster yoksa yine bir büyünün kurbanı mı oldu?

Nitekim, Defne Joy Foster’ın öldüğü gün yanında bulunan çantasında astım ilaçlarının yanısıra büyü niteliği taşıdığından kuşkulanılan bazı objelerin bulunması bu yöndeki soru işaretlerini güçlendiriyor. Sözkonusu objelerin polisin inceleme için aldığı eşyalar arasında bulunduğu öğrenildi.

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s