14 Nisan 2014 Tarihiyle Başlayan Olağanüstü Hareketler Müslümanlar İçin Ölüm Kalım Savaşının Başlangıcıdır…

Selam Ve Selam
Eğer Müslümanlar Uykuya Devam Ederse Uzun Bir Fetret Dönemi ve Büyük Kırımlara Ve katliamlara Hazır Olmalılar! Lüzumsuz Kadercilik Allah’ın Emirlerinin Önüne Geçmesin! İnançlı ve Tedbirli Olunmalı, Düşmanın Silahlarıyla Kuşanmalı.

4 KANLI AY TUTULMASI’NIN ARDINDAN ARMAGEDDON SAVAŞI MI BAŞLIYOR, TÜRKIYE SURIYE’YE SAVAŞ MI ILAN EDIYOR!
4 Ay Tutulması’nda neler olabileceğini anlatmadan önce 4’lü Ay Tutulması’nın ne olduğunu açıklayalım.
Yahudiler planlarını art arda gelen 4’lü Ay Tutulmaları’nın olduğu dönemlerde gerçekleştiriyor. Tarih tekerrürden ibaret ayrı konudur, lakin yaşanan olaylar silsilesine baktığımızda olanların basit birer komplo teorisinden de öte ve dahi tesadüflere sığınılamayacak kadar hakiki olaylarla bezelidir ki bizim inancımızda tesadüf yoktur. Her şey bir hesap üzerindir.

Biz su Ay Tutulmaları’na kanlı ay tutulması diyoruz ve sebeplerini çok iyi biliyoruz. Ayrıca Ay’ın tutulma anında kırmızı renkte olması ve bu sıralarda kendilerinden olmayan birçok insanı öldürerek uydurdukları kehanetleri şeytani ritüel niteliğinde gerçekleştirmiş olmalarıdır.

9 Nisan’ı 10 Nisan’a bağlayan gece itibariyle Mars, Güneş ve Dünya aynı hizaya gelecek ve bu hizalanma, 14 Nisan’a kadar devam etti. Biz daha önceki yazılarımızda ayın ondördünden itibaren dünyanın bazı şeylere gebe olduğunu ve insanları ve özellikle devleti yönetenleri bilgilendirmiştik. Ve demiştik ki bu dönemde sinirler gerilebilir, kavgalar, çatışmalar ve savaşlar çıkabilir. O tarihten bu güne dek dünyada insanlar cinnet geçiriyor, ölümler ve suikastlar hem Karada, hem havada, hem de denizlerde devam ediyor. Dünyada görevlilerin görev yerlerine geçtiklerini ve emir beklediklerini de söylemiştik. Bunları yeniden tekrarlıyoruz. Insanları iman dairesinde toplanmaya, Abdestli gezmeye ve imani ve İbadi görevlerine sıkıca sarılmalarını, samimi olmalarını, Allah’ın men ettiklerinden uzak durmalarını, emirlerine harfiyen uymalarını vazifemiz icabı hatırlatıyoruz…
Şimdi, 778 günde bir yaşanan astrolojik olayda Mars ile Dünya’nın Güneş’e olan hizaları arasında yaklaşık 87 milyon kilometre olacak. Gökyüzündeki şölende Ay ‘kan kırmızısı’na dönüşücek, Güneş ise kararacak. Mars, gece gökyüzünde sıradan bir gecede görebileceğiniz en parlak yıldızdan tam 10 kat parlak gözükecek.
NASA’nın, Tetrad denilen 4 Ay Tutulması’nın da yaşanacağı 28 Eylül 2015’e kadar olan süreçte Ay’ın kan kırmızı görüleceğini açıklaması, Hristiyan dünyasında paniğe neden oldu. Çünkü 4 Kan Kırmızı Ay, Hristiyanlar’a göre kıyametin habercisi. Kral James İncil’inde Hz İsa’nın kıyamet kopmadan önce dünyaya ikinci kez geldiği zamanın ‘Gökyüzünde 4 Kan Kırmızısı Ay’ görülecek’ şeklinde ifade edilmesi, kıyamet senaristlerini harekete geçirdi. NASA’nın, bu yılki gibi Tetrad’ın 500 yılda 3 kez yaşandığına dikkat çekmesi bile paniği yatıştırmaya yetmedi. Biz ise an doğrusunu Allah c.c. bilir diyoruz. Ve inandığımız amel üzere temkinli ve tedbirli olmamız gerektiği hususunu bildirmek istiyoruz…
HER BİRİNDE DİN SAVAŞLARI ÇIKTI ve DÜNYADA ÇOK INSAN ÖLDÜ, HARITALAR DEĞİŞTİ….
Son iki bin yılda yaşanan 4 Kırmızı Dolunaylı tutulmaları değerlendiren ABD’nin Teksas eyaletinin San Antonio Kilisesi Papazı, yazar John Hagee, “her birinde Dünya’da felaketler meydana geldi” diyor.
Tutulmaların olduğu dönemlerde İsrail ile ilgili meydana gelen tarihi olaylar.
***** İspanya Engizisyonu – Yahudi Göçü *****
İspanya’da yok edilmek istenen binlerce Yahudi, II. Bayezid’in gönderdiği gemilerle Osmanlı topraklarına sığındı… ( The Spanish Inquisition – 1492)
4 Tutulmanın Tarihi ise:
* Passover, April 2, 1493
* Sukkoth, Sept. 25, 1493
* Passover, March 22, 1494
* Sukkoth, Sept. 15, 1494
***** Arap – İsrail Savaşı *****
1948 yılında İsrail Devleti’nin kurulmasıyla bütün Arap Ligi ülkelerine sıçrayan Arap başkaldırısıyla ortaya çıktı. (The War of Independence – 1948)
4 Tutulma Tarihi
* Passover, April 13, 1949
* Sukkoth, Oct. 7, 1949
* Passover, April 2, 1950
* Sukkoth, Sept. 26, 1950
***** 6 Gün Savaşı *****
5 Haziran 1967’de İsrail ile Arap komşuları Mısır, Ürdün ve Suriye arasında başlayan ve 6 gün süren savaş. (The Six Day War – 1967)
4 Tutulma Tarihi
* First Day of Passover, April 24, 1967
* First Day of Sukkoth, Oct. 18, 1967
* First Day of Passover. April 13, 1968
* First Day of Sukkoth, Oct. 6, 1968
***** Şimdiki 4’lü Tutulma Tarihleri *****
* First Day of Passover, April 15, 2014
* First Day of Sukkoth, Oct. 8, 2014
* First Day of Passover, April 4, 2015
* First Day of Sukkoth, Sept. 28, 2015
1. Tutulma, 15 Nisan 2014
2. Tutulma, 8 Ekim 2014
3. Tutulma, 4 Nisan 2015
4. Tutulma, 28 Eylül 2015
********** ARMAGEDDON SAVAŞI **********
Özellikle 2014 ve 2015 Yılları İsrail’in Hesabına Göre çok önemli…
İsrail 14 Mayıs 1948’de kuruldu ve 2014, İsrail’in 66. kuruluş yıldönümüdür.
İkiz Kuleler’in olduğu yere Hz Davud’un mührü olarak bilinen Sion yıldızını simgeleyen Özgürlük Kulesi inşa ettiler, inşaat 2014’te bitti.
Yahudiler’in İzryehosa ismindeki büyük planına göre kral Yehova, 2014’te gelecek ve Büyük İsrail İmparatorluğu kurulacak.
4 Kanlı Ay’da Süleyman Mabedi’ni inşa edip Büyük İsrail İmparatorluğu’nu kurmak istiyorlar.
Bunun için de Mescid-i Aksa ve Kubbet-üs Sahra’yı yıkmayı planlıyorlar.
1 Dolar’ın üzerindeki Piramit’i hatırlayın. Piramit’teki boşluk, yarım kalmış bir Dünya Düzeni’ni simgeliyor. Piramit’in tamamlanması için gerekli gördükleri:
* Süleyman Mabedi.
* Kral Yehova.
* Vaad Edilen Topraklar. Vaad Edilen Topraklar’ı, iki nehir arasında sanmayın, Yahudiler, tüm Dünya’nın kendilerine vaad edildiğine inanıyor.
**********
15 NİSAN – 8 EKİM 2014’TEKİ KIRMIZI AY TUTULMALARI
* Din savaşı. (ARMAGEDDON SAVAŞI)
* Dünya’nın büyük şehirlerinde ayaklanmalar. (İç Savaş)
* Ateş ve yangın. (Ateşli Chemtrail)
4 NİSAN – 28 EYLÜL 2015’TEKİ KIRMIZI AY TUTULMALARI
* Devletlerin bölünmesi. (Griffin Tarpley: Yeni Osmanlı Yalanı)
* Göçler. (Deprem-Tornado-Kuraklık-Kıtlık-Susuzluk)
* Salgın hastalıklar. (Kanser-Veba-Gripler-Zombi Projesi)
**********
Dünyada Devletlerin Eli Tetikte, Elk Kurşunu Kim Atacak Acaba!
Türkiye’yi Suriye Ile Olası Bir Savaşa Tutuşturup Dünyanın Fitilini Ateşlemek mı Istiyorlar, Yoksa Ukrayna-Rusyamı, Acaba Direkt Olarak İran-İsrail Savaşımı Planlanıyor! Yoksa Kuzey-Güney Kore Savaşı, Çin-Japonya… Anlaşılacağı gibi herkesin eli tetikte bekliyor!
Ilk aklımıza gelen, İlk Ay Tutulması’nda Türkiye ile Suriye’yi savaştırıp Armageddon Savaşı’nı başlatabilirler.
Armageddon, Hadis-i Şerifler’e göre Hatay’dır, bir başka rivayete göre Kudüs ve Yafa bölgeleridir.
Türkiye, Suriye ile savaşıp Suriye’yi işgal edince, “Türkiye, emperyalist emelleri için Suriye’yi işgal etti” diyerek bir kamuoyu oluşturacak, içerden ve dışardan Türkiye’ye saldıracaklardır.
Türkiye’de bilindiği gibi 126 NATO Üssü ve Patriot’lar vardır. Patriot’lar Hatay’ın çevresindedir ve menzili 80 kilometredir, 3 bin kilometre uzaklıktaki İran ile ilgileri yoktur. Olası savaşta Türkiye’nin içindeki ve dışındaki 500 bin El Kaide ve 50 bin PKK militanını da kullanıcaklardır. Geçtiğimiz Ocak ayında, Irak Tv’ye 500 Bin militanı olduğunu açıklayan El Kaide, Türkiye’yi ve İstanbul’u alacağız dedi.
Türkiye, Suriye ile savaşırken, Mescid-i Aksa’yı ve Kubbet-üs Sahra’yı yıkacaklardır ve Süleyman Mabedi’ni inşa etmeye başlayacakladır. Türkiye’de liderlere suikastlar, gazı vari olaylar, yıllardır beslenen PKK ve bazı örgütlercede iç savaş bu zamana kadar ucu gösterilip tam uygulamaya konulmayan büyük oyunlardır. Başka oyunlarda var. Sürekli A, B, C planları masada tutuluyor. Nasıl ki Ukraynayı AB’ye almalardan Rusyayı köşeye kıstırdılarsa, Türkiyeninde yıllardır oyalanmasının büyük sebepleri olduğunu biliyoruz. Hiç üretmeyen Yunanistan, Bulgaristan v.s AB çatısı altın, Türkiye’nin o çatı altında olmamasının sebeplerini de biliyoruz ki İsrail’in Süleyman Mabedi’ni en geç 2015’te bitirme gibi bir planları olduğu anlaşılıyor. İsrail bunun Fragmanını bile yayınladı..
HAARP ve Chemtrail Sprey teknolojileriyle kuraklık, kıtlık, susuzluk, tornado, tsunami ve depremler oluşturmak, bu sayede insanları göçe zorlayıp savaşmadan topraklara sahip olma düşünceleri var. Hep aynı yerlerde deprem yapmalarının sebebi, diğer fay hatları üzerinde baskı kurmaktır. On beş yıl önce bunların bir kısmını “YAŞAM ENERJISI KITABI”nda yazdık.. Oysa!!!!
Hiç bir şey sürpriz, hiç bir şey hesapsız, hiç bir şey tesadüf değildir! Her şey bir hesap üzerindedir. Şimdi 4 Ay Tutulması’nın ortasında bir de Güneş Tutulması var. Ateşli ve siyah dumanlı Chemtrail Sprey çıkarttılar ve söylenenlere göre bu yeni sprey, DNA değiştiriyor. Güneş Tutulması’ndan sonra bu spreyleri kullanıp insanları zombilere dönüştürebilirler, bu bahaneyle de milyonlarca insanı ortadan kaldırabilirler.
CNN’in sahibi Ted Turner tarafından yaptırılan Georgia’daki Rehber Taşları üzerindeki ilk emir, “insan nüfusunu, doğayla orantılı olarak 500 milyonun altında tut.”
Çin Ulusal Savunması resmi gazetesinin haberine göre ABD ve İsrail, Yahudi olmayan herkesi yok edebilecek genetik biosilah üretiyor.
Afrika’da 35 milyon kişi, AIDS hastalığından öldü.
Benzer bir durum diğer ülkeler için de geçerli olabilir, çünkü kuraklık, susuzluk ve kıtlığa neden olan yeni iklim şartları yakında buraları da Afrika gibi yaşanılmaz bir yer haline getirebilir, bize getirecekleri tohumlar ve ürünlerle, buralarda öldürücü bir hastalık yayabilirler.
Bir zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Heroes dizisine göre Heroes’taki DNA’sı değiştirilmiş özel güçlere sahip insanlar, Güneş Tutulması esnasında güçlerini kaybediyor, tutulma bittikten sonra güçlerini yeniden kazanıyor. Bir de bu dizide yaptıkları resimler gerçek olan kişilerden birinin Dünya’nın sonu ile ilgili bir resmi var. Resme göre dünyanın iç kısmından çıkan lavlar, büyük bir S harfi oluşturuyor. Gölcük Depremi’nden çok daha büyük olan, 2 dakika süren ve 1100 atom bombası gücüne ulaşmış Şili’deki son büyük deprem, Dünya’nın çekirdeğini bile sarsmış. Dünya’nın sonunun bir an önce gelmesi için uğraşıyorlar, çünkü Dünya’nın sonunun gelmesine yakın, Deccal’in geleceğini biliyorlar, süreci hızlandırıp Deccal’i bir an önce görmek istiyorlar. Dizideki DNA’sı değiştirilmiş insanlar, Yahudiler’in yani Yecüc’lerin oluşturduğu Mecüc’leri simgeliyor.
20 Mart 2015’te gerçekleşecek Güneş Tutulması’nın olduğu tarihe 1 Nisan diye not düşmüşler. 1 Nisan, Hristiyanlar’ın Müslümanları kandırıp şehit ettikleri gündür. Bu tarihte, Müslümanlar’a karşı savaşa Hristiyanlar’ı da katabilirler. Bunu gerçekleştirmek için gökyüzünde oluşturacakları İsa hologramlarını bile kullanabilirler, çünkü bu 4 Ay Tutulması’nın olduğu tarihlerden birinde Hristiyanlar, Hz İsa’nın gelmesini bekliyor.

FEMA Projesi için 19-20 Nisan tarihi üzerinde duruluyor, bu tarih üzerinde durulmasının nedeni, 4’lü Ay Tutulması’ndan ilkinin görüleceği 15 Nisan’ın 4 gün sonrasına denk gelmesidir. Yahudiler, 4 sayısına çok önem gösteriyor. Halley Kuyruklu Yıldızı, 1910’da görüldükten 4 sene sonra 1. Dünya Savaşı çıktı, 1986’da görüldükten 4 sene sonra ise ABD Meclisi’nde ilk kez Yeni Dünya Düzeni’nden bahsedildi.
İstanbul ve Hatay’ın karışacak olması, akıllara Hz Mehdi’yi getiriyor, çünkü Hz Mehdi’nin İstanbul ve Hatay’a geleceğine dair sahih Hadis-i Şerifler var. Bunu bildiklerinden Patriot’ları Hatay’ın çevresine getirdiler. Bu 4 Kanlı Ay Tutulması’ndan birinde yada Güneş Tutulması’ndan sonra Kabe’yi de yıkmak isteyebilirler. Hz Mehdi, Kabe’de büyük olaylar çıktığında ilan edilecek.
İsrail, en geç 2019’da dünyaya tamamen hakim olmayı planlıyor.
Tarihlerde yanılıyor olabiliriz, ancak bunların çoğunun gerçekleşmesi olası, ciddiye alsanız iyi olur, çünkü bu konuda konferanslar bile düzenleniyor.
Biz Müslümanlar olarak bu kadar fitne ve karışıklığın olduğu ve olacağı zamanlarda bol bol ibadet etmeli ve Hak’ı savunmalıyız. Dinimizde Hakikat’i savunmayanın, hiçbir ibadeti, hayır ve hasenatı, Allah katında kabul olmaz. Provakasyonlara gelmeyin. Hak’ı savunmak için bazen taraf olmak zorunda değilsiniz ve bugün dostunuz yarın düşmanınız, yine bugün düşmanınız yarın dostunuz olabilir, bunu da düşünün ve ortak düşmanlarınıza karşı birlik oluşturun. Allah, hepinizin yardımcısı olsun.
Müslümanları sevmek, kâfirleri sevmemek, İmanın en önemli şartıdır.
İmanın şartlarından ilki, Allah’a imandır. İman etmek için, sadece Allah var demek yetmez, Allah’ı sevmek de şarttır. Bu sevginin şartı da, Allah için sevmek ve Allah için buğzetmek yani düşmanlık beslemektir. Bu yüzden İmanın altı şartında Allah’ı sevmek, onun sevdiklerini sevip, düşmanlarını sevmemek de var. Bir âyet-i kerime meali:
’’Allah’a ve kıyamet gününe iman edenler; babaları, kardeşleri ve akrabası olsa dahi, Allah’ın ve Resulünün düşmanlarını sevmez.” Mücadele 22
Allah, Hz Musa ve Hz İsa’yı da bu konuda uyarmıştır:
’’Namaz, oruç, hac, zekat ve zikir aynı zamanda senin iyiliğin için. Peki sadece benim için ne yaptın? Yer ve göklerdeki bütün mahlûkatın ibadetlerini yapsan, dostlarımı sevip, düşmanlarıma düşmanlık etmedikçe, faydası olmaz.’’
“Ey İman Edenler ! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudur. İçinizden kim onları dost edinirse şüphesiz onlardan olur. Şüphe yok ki Allah, zalim kavmi doğru yola iletmez.” Maide 51
“Şeytan, sizi ancak dostlarıyla korkutur. Onlardan korkmayın. Mü’min iseniz benden korkun.”
Al-i İmran 175
Hak(su) ile batıl(köpük) bir araya gelirse, batıl(köpük) erir. İmanınıza sahip çıkın. Ehl-i Sünnet’e tabi olun.
Cihad, Allah düşmanları olan kafirlere karşı çeşitli yollar aracılığıyla yapılan mücadele topluluğudur. Kafirlere karşı yapılan beden ve dili içeren maddi cihad ve şeytana, nefse yapılan manevi cihad olmak üzere iki grupta incelenebilir. Fitne ise Müslümanlar arasında bölücülük yapmak, onları sıkıntıya, zarara, günaha sokmak, insanları isyana kışkırtmak demektir (Abdülgani Nablusi hazretleri).
Size savaş açanlarla Allah yolunda çarpışın. Fakat haksız saldırıda bulunmayın. Çünkü Allah, haksız saldırıda bulunanları sevmez. (Bakara,190)
Kim, bir cana kıymayan veya yeryüzünde bozgunculuk çıkarmayan bir nefsi öldürürse, bütün insanları öldürmüş gibi olur. (Maide,32)
Cihad, Müslüman bir devlete ya da bir bölgeye yapılan saldırılara karşı savaşmaktır. Bu yolda öldürülenlerin şehit mertebesine yükseldikleri ayet ve hadislerle sabittir. Yukarıdaki ayette belirtildiği gibi herhangi bir batı ülkesine haksız saldırılar yapmak ya da metrodaki masum insanları bomba patlatarak öldürmek cihad değildir. Bu büyük bir vebaldir.
Adil ve zalim, her emirin emri altında cihad ediniz. (Siyer-i Kebir)
Peygamber efendimiz: “Bir zaman gelecek, benim gösterdiğim yola uymayan, sünnetime riayet etmeyen emirler bulunacaktır. Bunlar görünüşte insan ise de, kalbleri şeytan kalbi gibidir) buyurunca, “Ya Resulallah bu zamana yetişirsem ne yapayım?” diye sual ettim. Buyurdu ki: “Emirin sözlerini dinle ve itaat et! Sırtına vurup malını alsalar bile, emirin sözünü dinle ve ona itaat et!” (Buhari)
Müslüman, hoşuna gitse de, gitmese de, emirin sözünü dinler ve ona itaat eder. Emir, günah olan bir şeyi emrederse, o emri dinlemek gerekmez. (Buhari)
Diğer önemli husus şudur ki cihad, bir devlet ya da bir emir altında yapılır. Bunun dışında yapılanlar fitnedir buyruluyor.
Ey iman edenler! Size ne oldu ki, “Allah yolunda cihada çıkın.” denilince olduğunuz yere yığılıp kaldınız. Yoksa ahiretten vazgeçip dünya hayatına razı mı oldunuz? Fakat dünya hayatının zevki ahiretin yanında ancak pek az bir şeydir. (Tevbe,38)

La İlahe İllallah Muhammedür Resulullah.
İnneddine İndallahil İslam.
Allah katında tek hak din İslamdır.

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s