aç köpeklerin sahtekarlğı

AK Partili troller dün akıllara durgunluk veren bir skandala imza atarak Başbakan Erdoğan’ın tokatladığı Somalı genci Google’dan buldukları bir fotoğrafa dayanarak Gay gibi gösterdiler.
Trollerin AK Partililere malzeme vermek uğruna bu sahtekarlığa AK Parti’nin anketçisi  ANAR’ın Genel Müdürü İbrahim Uslu da yaptığı paylaşımla destek verdi. Söz konusu resim eşliğinde “Başbakan bana tokat attı diyen bakın kim? Mikrofondaki logoya dikkat. Bunların yardımına muhtaç hale geldiler” ifadesini kullanan İbrahim Uslu’ya, gerçeğin ortaya çıkmasının ardından büyük tepki geldi.
PEKİ GERÇEK NE?
AKP’li trollerin Erdoğan’ın tokatladığı genç gibi gösterdikleri kişinin adı Yasin Keskin. Erdoğan’ın tokatladığı gencin adı ise Taner Kurucan. Tokatlanan Taner  Kuruca olarak gösterilen kişi Gezi eylemleri sırasında Women dergisine verdiği roportajla tanınan bir Gay. (Röportajın lingi için tıklayın)
HEM TOKATLADILAR HEM DE GAY GİBİ GÖSTERDİLER
Soma’da bir madende çalışan Taner Kuruca’yı Gay gibi göstererek AK Partililere sözde malzeme vermeye çalışan İbrahim Uslu ve AKTroller, gencin kendi çevresinde ve arkadaşları arasında düşeceği durumu ve yaşayacağı psikoloji de hiç saydılar.
BUNU HEP YAPIYORLAR
AKTroller bu taktiği ise sürekli uyguluyor. Gözden düşürmek ve AK Partililere malzeme vermek adına Google’in rsim arama özelliğini kullanarak o kişiye benzer birinin resmini buluyor ve hem bu resimle o kişiyi vuruyor, hem de AK Partililerin hedefi haline getiriyorlar. 
İŞTE WOMEN DERGİSİNDE YAYINLANAN O RÖPORTAJ VE RÖPORTAJDAKİ GAY YASİN KESKİN

 

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s