GÜNEŞ FIRTINASI, DÜNYA EKONOMİK KRİZİ VE FEMA !!!!!!!!!!

 

* 6 Haziran’da Büyük İstanbul Depremi, 6 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında, olası Güneş patlamaları ve fırtınaları bahanesiyle geniş çaplı elektromanyetik saldırı olabilir.

Yüksek voltaj verilip elektronik eşyalar bozulabilir, dijital ortamda virüs yayılabilir, bir süre elektrikler kesilebilir.

Elektronik aletlerinizin yedeğini alınız, borçlanmayınız, gereksiz harcamalar yapmayınız, yeni elektronik eşya almayınız, sözleşmeleri avukat ve uzman kontrolünde imzalayınız, tasarruflu ampuller kullanmayınız.

Dünya Ekonomik Krizi başladı, yapay afetler, kıtlık ve susuzluk devam ediyor, sırada toplumsal hareketlenmeler var.

Güneşte şimdiye kadar görülmemiş büyüklükte bir patlama olucak, bu da Güneş ışınlarının daha dik ve daha fazla gelmesini sağlarken kansere neden olucak. Kanserde rekor artış görülecek. Güneşlenmek için tatile gitmeyin, günlük D vitamini ihtiyacınızın tümünü karşılamak için 5 dk’dan fazla güneşlenmeyin (Normalde 10-15 dk’dır).

Yalnızca elektromanyetik saldırı değil, HAARP’in zihinlere de saldıracağını düşünüyoruz, bu yüzden başta namaz, Kuran okuma-dinleme ve zikir tesbihleri olmak üzere ibadetlere sımsıkı sarılmanız gerekiyor. 3 Aylar’dayız, bu önemli günlerde sevaplar ve günahlar kat kat yazılır, günahlarınıza tövbe edin (Tövbede samimiyet önemli, ancak sınır da yok), birbirinizle helalleşin, iyiliği emredin, kötülükten sakındırın, yaşlıları ve mezarlıkları ziyaret edin, kimsesizleri ve muhtaç kişileri sevindirin, komşularınızla ve akrabalarınızla iyi geçinin ve belki de en önemlisi, teknolojiden olabildiğince uzak durun.

**********

İlluminati’nin Maya Takvimi diye bize anlatılan 22.12.2012 tarihinin onlara göre bir şifre olduğunu, İlluminati’nin İkiz Kuleler ayini ve Fukushima ayini tarihlerini toplayınca 11.9.01 + 11.03.11 = 22.12.12 tarihinin ortaya çıktığını net bir şekilde göreceksiniz. İlluminati, bu iki ayin ile insanlığı suni kıyamete sürüklüyor, çünkü Fukushima’dan yayılan radyasyon, tüm Pasifik Okyanusu’nu kaplamış durumda ve hava olarak, yağmur bulutu olarak tüm dünyaya yayılıyor.

Güneş patlamasından sonra bu radyasyon daha da artıcak.

**********

6 HAZİRAN’DA BÜYÜK İSTANBUL DEPREMİ OLABİLİR

Acunn.com’un facebook sayfasındaki 6-7 Haziran’da konser olduğuna dair yapılan paylaşımda İstanbul’un depreme uğramış temsili bir resmi var, bununla gizli bir mesaj veriliyor olabilir.

6.6.2014 tarihine göre 20-14=6’dan 666 Ritüeli ortaya çıkıyor, 6 Haziran’da şeytani bir ritüel gerçekleştirip milyonlarca insanı depremle ortadan kaldırmak isteyebilirler.

Suriye tarafından düşürülen uçak olayını bilen Kaos Örümcek Ağı filmine göre Marmara’daki fay hattı tetikleniyor, İstanbul’da 9.0 büyüklüğünde deprem oluyor, deprem 88 saniye sürüyor ve milyonlarca Türk vatandaşı vefat ediyor.

Çanakkale taraflarında düşük irtifada Boeing uçağın uçması, Gökçeada yakınlarında sürekli deprem olması, filmde anlatılan Marmara’daki fay hattını tetikleme konusuna gerçeklik kazandırıyor.

Türkiye’yi depremle çökertip El Kaide ile ortadan kaldırmak isteyebilirler, bununla ilgili detaylar Diğer Olaylar bölümünde.

**********

1) GÜNEŞ FIRTINASI

GÜNEŞ FIRTINASI MEYDANA GELMEDEN ÖNCE

Güneş fırtınasının direkt etkileyeceği alan günlük yaşamda sıkça kullandığımız “gelişmiş teknolojiler” olacaktır. Ana elektrik iletim hatları en fazla etkilenecek sistemlerdir. Ülkenin Kuzey bölgeleri, Güney bölgelerine göre daha fazla etkilenecektir.

Elektrik İletim hatlarının etkilenmesinin oluşturacağı ikincin etkiler;

* Su ve Atık Su dağıtım Sistemlerinin çalışmaması,

* Kolay bozulan gıda ve ilaçların kaybı,

* Isıtma, Soğutma ve elektrikli aydınlatma sistemlerinin çalışmaması,

* Bilgisayar, Telefon ve haberleşme sistemlerinin kaybı (3.dereceden etki olarak havacılık, uydu iletişim sistemleri, GPS’lerin çalışmaması),

* Yerel taşımacılık sistemlerinin çalışmaması,

* Yakıt dağıtım sistemlerinin, yakıt boru hatlarının çalışmaması,

* Yedek güç sistem olmaması halinde tüm elektrikli sistemlerin çalışmaması,

NELER YAPILMALI

Öncelikle acil bir durum kiti oluşturulmalı; Bu kit kabaca tüm ailenize en az 72 saat yetecek yiyecek, su ve diğer kaynakları içermelidir. Kiti oluştururken günlerce elektrik, gaz ve iletişiminizin olmayacağını göz önünde bulundurarak kitinizin kapsamını/miktarını genişletebilirsiniz.

Ardından aileniz ile bir iletişim planı hazırlayın;

Planınız güvenli yerinizin neresi olduğu, birbirinizi nasıl bulacağınızı, çocukların cüzdanında/çantasında acil bir durumda hangi aile bireyine ulaşacağına ilişkin bilgi, Acil durumda ilk haberleşmeyi nasıl yapacakları, haberleşmeyi gerçekleştiremezlerse ne yapacakları açık bir şekilde belirlenmelidir. Bu gibi acil durumlarda telefon ile haberleşmek yerine SMS göndermek daha kolay olabileceği de dikkate alınmalıdır,
Planınıza bir komşunuzu da dahil etmeniz daha faydalı olabilir.

* Buzdolabınızda plastik kutularda buz bulundurabilirsiniz, buz bazı gıda ve ilaçlar için, elektrik kesilmesi durumunda ihtiyacınız olacak geçici soğuk ortamı sağlayabilir.

* Arabanızı tam depo dolu tutmanız faydalı olacaktır (Pompalar da elektrikli çalışmasından dolayı),

* Garaj kapısı veya aracınızın çıkışını engelleyecek elektrikli bariyerleri el ile de açılabilir hale getirmek faydalı olur,

* Ek Telefon bataryası veya güneş ile şarj edebilen ünitelerden temin edebilirsiniz. Araç için şarj cihazları da geçici enerji kesintilerinde faydalı olacaktır,

* Önemli dijital verilerinizin kopyasını düzenli olarak dış bir ortama alın, bu şekilde haftalar süren bir kesintiden dijital verilerden kaynaklı etkileri azaltabilirsiniz.

GÜNEŞ FIRTINASI MEYDANA GELDİĞİNDE

* Enerji şirketiniz fırtına başlamadan önce veya fırtına esnasında elektrik iletimini kesebilir,

* Yerel Acil Alarm Sistemini (AAS) takip edin,

* Elektrikli ekipmanınızın bağlantısını kesin,

* Gerekli olmadığı müddetçe telefonu kullanmayın.

GÜNEŞ FIRTINASI SONRASI

* 4 Santigrat üzerinde, 2 saatten uzun süre bulunan ve koku, renk ve görünümü değişen yiyecekleri çöpe atın,

* Görünümü veya kokusu iyi görünse dahi güvenli olmayan gıdaları tüketmeyin.

* …

FEMA

“Hazırlan, Planla ve Hazır ol.”

2) DÜNYA EKONOMİK KRİZİ

2009 yılı Şubat ayında Dünya Ekonomik Krizi yaşanmıştı. İkinci büyük buhranın startı verildi. Sionist spekülatör George Soros, Citigroup, Bank of America ve Jp Morgan hisselerini satıyor. Borçlanmayın ve gereksiz harcama yapmayın.

3) FEMA PROJESİ

Tarihin belirtildiği süre 1 Temmuz’da bitiyor. 1 Temmuz 2014 tarihi, Fema Toplama Kampları ile ilgili önemli bir tarih olabilir.

Snowpiercer filminde bu tarih belirtildi.

https://www.facebook.com/photo.php?v=621836374564965

Zombi Projesi’ni, Sahte Ufo İstilası ile birlikte gerçekleştirip, sıkıyönetim ilan ettikten sonra insanları Fema Toplama Kampları’na göndermeyi düşünüyorlar.

İnsanları zombileri dönüştüren Zohydro hapındaki maddeleri Chemtrail Spreyler ile yaydıklarında ortalık savaş alanına dönecek ve bu plana göre milyonlarca insan zombiye dönüşecek, bundan istifade edecek olan silahlı kuvvetler de zombileri öldürecek. Bu sayede insan nüfusunu önemli ölçüde azaltmak istiyorlar.

Bununla ilgili World War Z isminde film yaptılar.
https://www.facebook.com/photo.php?v=610351675713435&fb_source=message

Zombi Yürüyüşü (Zombi Walk) isminde birkaç yıldır Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde yürüyüşler düzenleniyor, Zombi Projesi için bilinçaltı oluşturuluyor, bu proje gerçekleştiğinde, Haarp’in de yardımıyla, birçok insan, zombileri normal görüp onlara katılmak isteyebilir.

Denver Havaalanı’ndaki kırmızı gözlü dev zombi at heykeli, İlluminati için kıyameti simgeliyor, bu ata zombi, üstünden düşen parçanın bunu oluşturan heykeltıraşı öldürmesinden dolayı da lanetli deniyor. Bu at, Mahşer’in 4 Atlısı’ndan sonuncusu olan Soluk At’tır. İnanışlarına göre, Soluk Atlı’nın ortaya çıktığı zamanlarda salgın ve kitlesel hastalıkların görülecek olması, Zombi Projesi hakkında anlatılanlara gerçeklik kazandırıyor. 4 Kanlı Ay Tutulması’nda tutulmalardan sonuncusu 28 Eylül 2015’te gerçekleşecek, bu tarihe yakın yada hiç beklenmedik bir şekilde önümüzdeki Eylül, bu projeyi gerçekleştirebilirler.

**********

DİĞER OLAYLAR

Bu yazar, 8 Eylül 2013’te “Asıl Savaş, 2014’te El Kaide’yle” iddiasında bulundu. http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/24667387.asp

Buna göre ABD, El Kaide ile danışıklı dövüş yapıp, 500 bin kişilik El Kaide’yi Türkiye’ye yönlendirebilir. Geçtiğimiz Ocak ayında El Kaide Türkiye sorumlusu, “Suriye’den sonra İstanbul ve Türkiye’yi alacağız” dedi.

Öcalan, 50 bin kişilik PKK ordusunun kurulmasını istedi.

Amerikalı tarihçi Griffin, “Türkler Yeni Osmanlı Yalanı’yla kandırıldı, El Kaide Türkler’in başına bela olacak” dedi.
https://www.facebook.com/photo.php?v=569284146486855&set=vb.203310399750900&type=3

* Süfyan zuhur etmiştir.

Geçen gün bir haber okuduk. Işid Gazze’ye girecekmiş. Gerçek siyah bayraklıların hedefi İsrail olacaktır. Bunların amacı ise İsrail’le mücadele eden müslümanlar. Gazze’ye girmesinin sebebi ise Hamas’tan intikam almakmış. Bunların İslam’la alakası yok. Ele geçirdikleri yerlerdeki ilk işleri, mescidleri ve türbeleri yıkmak. Hadislerde haber verilmiştir. “Süfyani, mescidleri yıkar, Ali, Ümmeti Muhammed’e düşman kesilir.” Bunların yaptığı ateşe maşayla yaklaşmak. Işid, Irak’ta da hakimiyeti elinde bulunduran en güçlü örgüt, Irak’ta güç ve idare bunlarda, Suudi Arabistan’ın sınırlarına da hakimler. Belli ki Medine’yi harab edecek ve Mekke üzerine yürüyecek ordu da bu ordudur.

“Süfyani, Türklerle savaştıktan sonra” diye bir Hadis-i Şerif daha var. Bu da Süleyman Şah Türbesi ile meydana gelecek bir çatışma ihtimali ve bu ihtimal güçlü bir ihtimal.

Bir de Süfyani’nin 5 bölgeyi ele geçireceği ile ilgili haberler vardı. Ele geçirilecek bölgeler sayılırken Filistin de sayılıyordu. Yukarda belirttiğimiz gibi Işid, Gazze’ye girmek için hazırlık yapıyor. Amacı, Hamas’tan intikam almak ve Filistin’i ele geçirmek.

Sırada asıl siyah bayraklılar var, onlar ortaya çıkmadı.

* Hz Mehdi’nin gelişi yakındır.

”Siyah-beyaz, kulağı kesik atlara binen süvarilere ve sarı bayraklara bakın ki onlar batıdan gelerek Şam’a ulaşacaklar.”

Bugün batıda bulunan ve ilk kurulduğunda bayrağı sarı olan Amerika’dır. Demek ki rivayetlerdeki Sarı Bayraklılar Amerika’dır.

Bu rivayetler ve olaylar, bize, Amerika öncülüğünde Nato’nun Suriye’ye girmeden önce İstanbul’da büyük bir depremin olacağını, Türkiye ve Nato’nun Suriye’yi işgal edeceğini, El Kaide ile büyük bir savaşın olacağını, ardından Süfyan’ın savaşacağını ve en sonunda Hz Mehdi’nin ortaya çıkacağını anlatıyor.

FEMA PROJESİ İÇİN KRİTİK TARİH 1 TEMMUZ 2014 !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=621836374564965

FEMA PROJESİ 2014’TE GERÇEKLEŞEBİLİR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=604872262928043&set=vb.203310399750900&type=3&theater

SAHTE UFO İSTİLASI’NDAN SONRA, İNSANLAR, TOPLAMA KAMPLARI’NA GÖNDERİLECEK !!!!!!!!!!
* Amerikalılar’ın en büyük kabusu, Fema Toplama Kampları, en azından haberleri var, peki ya Türkler, 10.000 Türk ya biliyor ya bilmiyor.
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.598959093519360.1073744151.203310399750900/597774920304444/?type=3&theater

ABD’DEN ZOMBİ İSTİLASI’NA KARŞI PLAN !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/641248362623766/?type=1&relevant_count=1

ZOMBİ PROJESİ DENEMELERİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=640263136055622

SON SAVAŞ’A HAZIR OLUN !!!!!!!!!!
1
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/610431835705419/?type=1&relevant_count=1
2
https://www.facebook.com/photo.php?v=610351675713435&fb_source=message

ZİHNİ SALDIRILARDAN KORUMANIN EN İYİ YÖNTEMLERİNDEN BİRİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/pb.203310399750900.-2207520000.1401013904./588020347946568/?type=3&theater

FİTNE VE KARIŞIKLIK ZAMANINDA İBADET !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/613992678682668/?type=1

BM RAPORU: İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ, SAVAŞLARA NEDEN OLACAK !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/pb.203310399750900.-2207520000.1401013733./616669148415021/?type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xpa1%2Ft1.0-9%2F1939911_616669148415021_93569488_n.jpg&size=720%2C480&fbid=616669148415021

JAPONLAR, TÜRKLER’İ NÜKLEERE KARŞI UYARIYOR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=623937641021505&set=vb.203310399750900&type=3

SOMA FACİASI’NIN GERÇEK YÜZÜ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/notes/benzersiz-illuminati-arşivi/soma-faciasi-hakkinda-teoriler-/639678236114112

TÜM TÜRKİYE’Yİ YERLE BİR EDEBİLECEK BÜYÜK DEPREMLER İÇİN HERGÜN KUZEY ANADOLU FAY HATTI’NIN ÜZERİNDEN CHEMTRAIL SPREY YÜKLÜ UÇAKLAR GEÇİYOR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=559353177479952&set=a.498754633539807.1073743390.203310399750900&type=1&relevant_count=1

GRIFFIN: TÜRKLER, YENİ OSMANLI YALANIYLA KANDIRILDI !!!!!!!!!!
* Griffin: El Kaide, Türkler’in başına bela olacak.
https://www.facebook.com/photo.php?v=569284146486855&set=vb.203310399750900&type=3

500 BİN ASKERİNİN OLDUĞUNU IRAK TV’DEN TÜM DÜNYAYA İLAN EDEN EL KAİDE, “TÜRKİYE’Yİ ALACAĞIZ” DEDİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=584813908267212&set=a.498754633539807.1073743390.203310399750900&type=1&relevant_count=1

ÖCALAN’IN SERBEST BIRAKILMASI, AİHM’DE 3’E 4 OY İLE KABUL EDİLDİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/pb.203310399750900.-2207520000.1395941280./609928285755774/?type=3&theater

FBI ŞEFİ TED GUNDERSON: CHEMTRAIL SPREYLER SOYKIRIMDIR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/600428650039071/?type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash3%2Ft1%2F1888722_600428650039071_1752909369_n.jpg&size=600%2C600&fbid=600428650039071

CHEMTRAIL SPREY ve KORUNMA YOLLARI !!!!!!!!!!
* Chemtrail konusunda en detaylı paylaşımlardan biridir.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=527095864039017&set=a.525851054163498.1073743591.203310399750900&type=3&theater

HAARP VE CHEMTRAIL SPREY !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.525851054163498.1073743591.203310399750900&type=3

****************************************

4 KANLI AY TUTULMASI ve ARMAGEDDON SAVAŞI !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.618871161528153.1073744180.203310399750900/618833378198598/?type=3&theater

FİTNE VE KARIŞIKLIK ZAMANINDA İBADET !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/613992678682668/?type=1

HZ MEHDİ BİR AN ÖNCE GELSİN !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=620184518063484

HZ MEHDİ, DURDURULAMAZ !!!!!!!!!!
http://www.dailymotion.com/video/x1lhb55_hz-mehdi-durdurulamaz_shortfilms

ABD’DEN ZOMBİ İSTİLASI’NA KARŞI PLAN !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/641248362623766/?type=1&relevant_count=1

ZOMBİ PROJESİ DENEMELERİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=640263136055622

SON SAVAŞ’A HAZIR OLUN !!!!!!!!!!
1
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/610431835705419/?type=1&relevant_count=1
2
https://www.facebook.com/photo.php?v=610351675713435&fb_source=message

FEMA PROJESİ 2014’TE GERÇEKLEŞEBİLİR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=604872262928043&set=vb.203310399750900&type=3&theater

FEMA PROJESİ İÇİN KRİTİK TARİH 1 TEMMUZ 2014 !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=621836374564965

SAHTE UFO İSTİLASI’NDAN SONRA, İNSANLAR, TOPLAMA KAMPLARI’NA GÖNDERİLECEK !!!!!!!!!!
* Amerikalılar’ın en büyük kabusu, Fema Toplama Kampları, en azından haberleri var, peki ya Türkler, 10.000 Türk ya biliyor ya bilmiyor.
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.598959093519360.1073744151.203310399750900/597774920304444/?type=3&theater

İLLUMİNATİ’NİN 10 EMRİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=489826354432635&set=a.489751097773494.1073743212.203310399750900&type=3&theater

JAPONYA DEPREMİ’NE KADAR BİLEN İLLUMİNATİ KART OYUNU !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=568478959900707&set=vb.203310399750900&type=3&video_source=pages_video_set

ÇİN’İN İDDİASINA GÖRE AMERİKA VE İSRAİL, YAHUDİLER HARİÇ TÜM İNSANLIĞI YOK EDEBİLECEK GENETİK BİOSİLAH ÜRETİYOR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/593821080699828/?type=1&relevant_count=1

VİRÜS SALGINI SONRASI İNSANLARIN GENLERİNİ DEĞİŞTİREREK ALLAH İNANCINI YOK ETMEYİ PLANLIYORLAR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/635773416504594/?type=1&relevant_count=1

PUTİN, MEKKE’YE ATOM BOMBASI ATMAYA YEMİN ETTİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/pb.203310399750900.-2207520000.1392404977./579313025483967/?type=3&theater

YAHUDİLER’İN KABE’Yİ YIKMA PLANI !!!!!!!!!!
* Hz Mehdi konusunda detaylı bilgiler eklenmiştir.
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.385796058168999.90875.203310399750900/514163415332262/?type=3&theater

YAHUDİLER’İN EN ÖNEMLİ PUTU YEHOVA !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.602741489807787.1073744169.203310399750900&type=3

İSRAİL’İN SEMBOLÜ ÖZGÜRLÜK KULESİ’NİN İNŞAATI 2014’TE BİTTİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=562920680456535&set=a.498754633539807.1073743390.203310399750900&type=3&theater

TÜRKİYE’DE YAŞAYAN KRİPTO YAHUDİLER !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/600864053328864/?type=1&theater

KRİPTOLOJİ BİLİMİNE GÖRE AKP !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/632399940175275/?type=1&theater

TÜRKSAT 4A UYDUSU’NUN 11:09’DA UZAYA GÖNDERİLMESİNİN SIRRI !!!!!!!!!!
* Bu paylaşımdaki linkleri de incelemenizi öneririz.
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/594244523990817/?type=3&theater

MİKROÇİP PROJESİ İÇİN TARİH 2017 !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/629043293844273/?type=1&relevant_count=1

JAPONLAR, TÜRKLER’İ NÜKLEERE KARŞI UYARIYOR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=623937641021505&set=vb.203310399750900&type=3

YENİ OSMANLI, İLLUMİNATİ’NİN BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ’DİR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/616645335084069/?type=1&theater

GRIFFIN: TÜRKLER, YENİ OSMANLI YALANIYLA KANDIRILDI !!!!!!!!!!
* Griffin: El Kaide, Türkler’in başına bela olacak.
https://www.facebook.com/photo.php?v=569284146486855&set=vb.203310399750900&type=3&video_source=pages_video_set

500 BİN ASKERİNİN OLDUĞUNU IRAK TV’DEN TÜM DÜNYAYA İLAN EDEN EL KAİDE, “TÜRKİYE’Yİ ALACAĞIZ” DEDİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=584813908267212&set=a.498754633539807.1073743390.203310399750900&type=1&relevant_count=1

ÖCALAN’IN SERBEST BIRAKILMASI, AİHM’DE 3’E 4 OY İLE KABUL EDİLDİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/pb.203310399750900.-2207520000.1395941280./609928285755774/?type=3&theater

10 NİSAN’DA TÜRKİYE KARIŞACAK !!!!!!!!!!
* Aytunç Altındal.
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/619224901492779/?type=3&theater

SOMA FACİASI’NIN GERÇEK YÜZÜ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/notes/benzersiz-illuminati-arşivi/soma-faciasi-hakkinda-teoriler-/639678236114112

KANAL PROJESİ’NİN SIRRI !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/595665377182065/?type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-prn2%2Ft1%2F1795634_595665377182065_1295469051_n.jpg&size=720%2C405&fbid=595665377182065

TÜM TÜRKİYE’Yİ YERLE BİR EDEBİLECEK BÜYÜK DEPREMLER İÇİN HERGÜN KUZEY ANADOLU FAY HATTI’NIN ÜZERİNDEN CHEMTRAIL SPREY YÜKLÜ UÇAKLAR GEÇİYOR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=559353177479952&set=a.498754633539807.1073743390.203310399750900&type=1&relevant_count=1

FBI ŞEFİ TED GUNDERSON: CHEMTRAIL SPREYLER SOYKIRIMDIR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/600428650039071/?type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash3%2Ft1%2F1888722_600428650039071_1752909369_n.jpg&size=600%2C600&fbid=600428650039071

CHEMTRAIL SPREY ve KORUNMA YOLLARI !!!!!!!!!!
* Chemtrail konusunda en detaylı paylaşımlardan biridir.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=527095864039017&set=a.525851054163498.1073743591.203310399750900&type=3&theater

HAARP VE CHEMTRAIL SPREY !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.525851054163498.1073743591.203310399750900&type=3

TÜRKİYE’NİN BU SENEKİ EN ÖNEMLİ SORUNLARINDAN BİRİ KURAKLIK !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/579683165446953/?type=3&theater

GELECEĞİMİZ İPOTEK ALTINA ALINIRKEN TÜRKİYE UYUTULUYOR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/595772773837992/?type=3&theater

TÜRK EKONOMİSİNDE ÇÖKÜŞÜN AYAK SESLERİ !!!!!!!!!!
* Alman Focus dergisinin değerlendirmeleri.
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/595765527172050/?type=3&theater

TÜRKLER VE MÜSLÜMANLAR, NEVRUZ KUTLAMAZ !!!!!!!!!!
* Güneş’e tapmak, aynı zamanda Şeytana tapmaktır.
* Güneşperestler için 11 sayısının önemi.
* Türk kelimesinin anlamı.
* Yahudiler, kendilerini Şeytanın çocukları olarak görüyor.
* Yecüc ve Mecüc.
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/613109682104301/?type=1&theater

RABİA İŞARETİ, MÜSLÜMANLARI PUTPERESTLEŞTİRMEK İÇİN HAÇ İŞARETİNDEN DAHA TEHLİKELİ BİR SEMBOLDÜR !!!!!!!!!!
1
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/632128566869079/?type=3&theater
2
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/632128176869118/?type=3&theater

MİSYONERLERİN İTİRAFI !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/629890920426177/?type=3&theater

DİNDAR NESİL YALANI !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/604079646340638/?type=3&theater

HRİSTİYANLIK = %99 PAGAN !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.478131508935453.1073742948.203310399750900/568799066535363/?type=3&theater

HRİSTİYANLAR’IN PLANI !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=596655223749747

HRİSTİYANLAR’IN ADALET ANLAYIŞI !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.478131508935453.1073742948.203310399750900/489556154459655/?type=1&relevant_count=1

ERDOĞAN: HAÇLI SEFERLERİ, İSLAM’A KARŞI YAPILMAMIŞTIR !!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=7ZhNvZJS_e8

BEŞTEPE CAMİİ’NDE EVANJELİST HRİSTİYANLAR’IN SEMBOLLERİ !!!!!!!!!!
https://groups.google.com/forum/#!topic/karadeniz-add/kHfcdKoG9DQ

KOLANIN İÇİNDE ALKOL OLDUĞUNA DAİR BAKANLIK ONAYLI RESMİ BELGE !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807.1073743390.203310399750900/623006481114621/?type=1&theater

KOLA VE SÜT KARIŞTIRILINCA NE OLUR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=622893111125958

İSRAİL ÜRÜNLERİNİ BOYKOT ÇAĞRISI !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.385796058168999.90875.203310399750900/563389330409670/?type=3&theater

İSRAİL’İN CEPHANELİĞİNİ DOLDURDUĞU ÜRÜNLER !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.623107887771147.1073744182.203310399750900&type=1

COCA-COLA’DAKİ SUBLİMİNAL MESAJLAR !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.623097167772219.1073744181.203310399750900&type=1

TV BEYNİNİZİ BERBAT EDER !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.478131508935453.1073742948.203310399750900/545350928880177/?type=3&theater

TÜRK DÜŞMANLIĞI !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.593310624084207.1073744145.203310399750900&type=3

İLK İNSANLAR TÜRKLER’DİR !!!!!!!!!!
* Türkler hakkında en detaylı paylaşımlardan biridir.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.544009105681026.1073743735.203310399750900&type=3

TÜRK İSLAM MEDENİYETİ !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.427727937309144.98435.203310399750900&type=3

İSLAMİYET !!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.437243289690942.1073741839.203310399750900&type=3

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s