Bugün Şişli’de Yaşananlar…

Teröristbaşı için “Özgürlük” sergisi açmak üzere Şişli Camii Önünde Ağırlığını her zamanki gibi kadın (onlara ne kadar kadın denebilirse..) ve küçük yaşta piçlerinin oluşturduğu bir grup Kürtçü toplandı.

Bir grup Ülkücü-Türkçü Arkadaşımız da bölgede bekledi.Grubumuzdan da katılanlar oldu.

Polis,her zamanki gibi İktidardan aldığı emirleri uygulayarak Teröristbaşı için Sözde Özgürlük Sergisi açan gruba değil Ülkücü-Türkçü gençlerin bulunduğu gruba müdehalede bulunup bir çoğunu gözaltına aldı.

Polis daha sonra Kürtçüleri kontollü şekilde bölgeden uzaklaştırdı.

Dikkat Çekici olan ise Kürtçülerin bölgeden ayrılırken elindeki paçavraları rahatlıkla sallayabilmesi ve binlerce kişinin bulunduğu Şişli gibi bir kalabalık ilçemizde kimsenin aldırış etmemesi oldu.

İnsanlarımız artık Katillerine Ses Çıkarmıyor ! İnsanlarımız artık Katilleriyle Yaşamaya Alışmış durumda.Bence en büyük tehlike budur.Vatan,Bayrak,Millet gibi değerler azınlık bir grup Milliyetçi dışında kimseyi ilgilendirmiyor.

Tüm bu yaşananlara rağmen söyleyeceğim şudur ki.En çok birlikteliğe ihtiyacımız olduğu günlerden geçiyoruz.Yalnızız ama Çaresiz değiliz.Mücadeleye devam edeceğiz.Irkımız İçin,Vatanımız İçin Mücadele etmeye devam edeceğiz.

Milliyetçi Toplum Hareketi sizi vatan savunmasında saflarına çağırıyor ! Sizler de Harekete Katılın ve Teröristlerle, Hainlerle mücadele edin !

Tanrı Türk’ü Korusun !

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to Bugün Şişli’de Yaşananlar…

  1. araftabiryolgezer dedi ki:

    İslamcı cemaatler ve partiler Türk olmayan bir yapıya sahiptir, sekülerizmin tu kaka edilmesinin, islamın demokrasi adı altında hayatın her alanına empoze edilmesinin sebebide budur islam adı altında ülkeyi ele geçirmek ki yaptılar zaten. (Güvenlik güçlerinin insanlara düşmana saldırır gibi saldırdığını farketmişsinizdir, bilin bakalım neden?)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s