MOSSAD-Barzani işbirliği ve bir MOSSAD kodamanının zıbartılması

barzo
Fotoğraftaki şahıslardan; Menahem Nahik Navut ve Nahum Admoni,
-FKÖ MK ve El-Feth ikinci başkanı büyük Filistinli devrimci Abu Cihad’ı (benimde çok genç yaşımda şahsen tanıma onuruna eriştiğim) katleden zionistlerdendi.
-Nahut denen şerefsiz Nisan 1986’da ETA’yla gizli görüşme için geldiği Madrit’te otelinden çıkarken infaz edildi.
-Münih Olimpiyatları dahil Filistinli’lere mal edilen bütün KONTRA GERİLLA terör operasyonlarında parmağı vardı. “Abu Nidal” denen ajan-provokatörü devşirmişti.

Ölümünden sonra MOSSAD şok oldu.
-Mühih Olimpiyatları sonrası Kıbrıs’ta onun emri ile öldürülen 2 KGB görevlisi ve aralarında FKP üyesi yazar, şair Gassan Ganafani ve değerli yoldaşım Dr. Samir Tukan’ın gibi çok değerli aydınların katlinden sorumlu tutuluyordu.
-Özel KGB operasyonu ile dünya bir pislikten kurtuldu ama öğrencileri Tamil’de, ETA’da, PKK ve Kürdistan Özgürlük Şahinleri gibi KONTRA örgütlerde faal olmaya devam ediyor.
-Çok bilmiş, bilgiç taslağı yazar bozuntuları ve ideologları daha yazayım mı? Kitaplarımızda yazdık. Yeni kitabımızda Medya-Kontr-Kontra Gerilla nedir? nasıl çalışır açıklamaya devam ediyoruz, edeceğiz….

Önemli Not: Navut’un o iğrenç beynine “iki delik” açıldığında, Abdullah Çatlı denen bir başka NATO katili, eşi ve denizci pasaportlu bir aşirete bağlı 12 Vanlı Kürt Madrid’te bulunuyorlardı.

İstanbul-Atina-Leşkoşe-Malta gibi çok ilginç bir uçak yolculuğu ile gelmişlerdi. Oradan trenle Barcelona’ya geçecek, gemiyle Palma de Mayorca yolu ile (burada Kürt kökenli bir kişi ile görüşecekti) Cenova’ya gelecekler, oradan otobüsle Marsilya’ya gideceklerdi…. (bu bir NATO-Stay Behind Cold War Operation’dı) resmi evraklarda o sırada İsviçre’de bir hapishanede uyuşturucu kaçakçılığı sanığı olarak tutuklu gözüküyordu….

Halid ÖZKUL

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s