Allah Kur’an’ında “Yahudileri TÜM hepimize ÜSTÜN KILMIŞTIR”.

Allah Kur’an’ında “Yahudileri TÜM hepimize ÜSTÜN KILMIŞTIR”. Bunu üç ayette açıkça yazar. Bu ayetleri de bulalım… Arama kriteri şu “Yahudileri Dünyalara Üstün kıldık”. Bu kelimeleri arayınız üç ve daha fazla ayet var.

Şu Yahudileri ÜSTÜN KILAN diğer ayetler de var, “beni İsrail” diye de arayabiliriz belki. [Candaşlar] sizler de arayabilirsiniz. Çünkü benim de sevmediğim şu Yahudi üstülüğü idi.

<> 45-Casiye/16: And olsun ki Biz, İsrailoğullarına Kitap, hüküm ve peygamberlik verdik; onları temiz şeylerle rızıklandırdık; onları dünyalara üstün kıldık.

Evet biri bu, [candaş] sağol. “dünyalara üstün kıldık”, işte bu ayetler Allah’ındır. GEN olarak doğrudur.

<> 2-Bakara/47: Ey İsrailoğulları! Size verdiğim nimeti ve vaktiyle sizi alemlere üstün kıldığımı hatırlayın.

Sağol [candaş] çok yerinde buldun.

Çok üstün bir yapıları vardır. (Einstein, Marx, Freud, Yehudi Menuhin (dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kemancısı) ve binlerce SEÇKİN İSİM hep yahudidir. Ve şu anda dünya ellerindedir. BB’nin elindedir. Big brother (Mason büyük biraderler), Big Boss (Büyük bey/patron). Yani B’ni B’ri. Onlar ise tüm dünya sermayesini yönetiyorlar.

Eğer DOLAR giderse herşey gider, çünkü DÜNYA’da altın değil, platin değil, sadece kağıt DOLAR geçerlidir. Kağıt ellerinde. Yeşil dolar üzerinde bir PİRAMİT resmi ve piramidin üzerinde ise BB = Bir göz.

Biri bizi gözetliyor. Big Brother size bakıyor. Hristiyanlar için değil, kendi Yahowaları için “İn god ve trust” diyorlar. Çünkü o Yahowa’nın gözüdür. İşte o tepe noktasında ise ÜÇ MAJİSYENLERİ duruyor B+B ve Montanauk / HAARP projecileri… Yani MIB.

<> HAARP, evet canada’daki proje

Onu MIB yönetiyor (Magician Israelis B’n+B’r), ya da Men In Black’in baş harfleri. İşte dünyayı bu ÜÇLÜ GÖZ yönetiyor. Bizler de aşağılık diğer ırklar (onlara göre goyim = hayvan) oluyoruz. Neyse ki bir tesellimiz var: Allah onları ÜSTÜN KILIP LANETLEMİŞ.

Bir de, Yahudilerin amcaoğulları olan ARAPLAR var. Allah’da Arapları en aşağılık gen olarak yaratmış, ama Kur’an dahil Arapça diliyle ve Resulullah’ı Grace’den (Kureyş’den) çıkarmıştır.

O ayetleri anımsadınız mı? Arapları yerin dibine sokan aşağılık ırk diye Allah’ın çıkıştığı ırk…”Araplar dediler ki, İnandık. Onlara de ki yalan, inanmadınız. Sadece korkudan teslim oldunuz. ve hiçbir zaman iman kalplerinize inmedi”. (Hucurat 14) ve (Tevbe 97)

<> Soru: üstünlük genlerde ne yönden var. zeka, fizik? hangi yönden üstün?

Üstünlük her konuda var. Tüm dünya avuçlarında, tüm servetler, sinema, video CD ve porno endüstrileri, tüm basın organları, tüm moda sektörü ve tüm modacılar… Bir Einstein’in üzerine hiç bir zaman bir fizikçi çıkmıyor. Buna Hawking’i de dahil edebilirsin. Çünkü Hawking’de benim gibi aşağılık germen ırkındandır. Einstein’ın yerini tutamazsın.

Bizden olsa olsa rejisör mustafa çıkar ama adamlardan bir Spielberg çıkıyor! O filmlerine bir bakın, Matrix ve Tolkien. Safkan yahudi yönetmenler. CNN, NBC, Time-Warner, Fox… Hepsi Yahudi ırkı. Bizden ancak “Tatlıses Lahmacun” zengini çıkar. Ya da otobüs firması. Belki de püfürük anadol yerli arabalar.

“Ben Kur’an ayetlerini yazıyorum: “lanet yahudilerin dünyalara üstün olduğunu”. Deniyor ki, “yüceltme mekanizması yaparak cüceltiyorsun”. Ben sadece KUR’AN’DA ne varsa onu YAZARIM. Allah deseydi ki evrendeki “en üstün canlı hamamböcekleridir”, onu aynen yazardım. Hamam böceği demiyor ama YAHUDİ diyor. Rum dese, Rum diye yazardım.

Biz ayetlerin değişmez ve şaşırtılamaz olduğuna inanıyoruz. Allah ne demişse o doğrudur. Kur’an’a göre germen ırkı, sami ırkından daha aşağılıktır.

Buna karşı duramam, ben Allah’a itaat için kulluk ediyorum. Asi olmak, ya da ayetlerine KARŞI fikir geliştirmek için değil! Bunu böylece belirtirim. Benim de işime gelmiyor, yahudilerin DÜNYA’LARA EN ÜSTÜN IRK KILINMASI. Allah ne dediyse o olur. İşime gelip gelmemesi diye bir şey icat edemem. Tam bir teslimiyet ister Allah bizden ve Hanif Teslim (Müslim) müslümandır.

Bugünkü dünyayı da B B B üçlüsü yönetiyor. Doların piramidinin tepesindeki “BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR = BÜYÜK BİRADER bunu anlattım.

HANS VON AIBERG

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s