Yahudilerde cinsi sapıklık ve ensest

Takva dışında kimse kimseden üstün değil. Genetik olarak ÜSTÜNLÜK verilmiş olan Beni İsrail, takva bakımından fakir-fukara ve aşağılıktır. Zaten her Yuda (Yahudi) Beni İsrail değildir. Beni İsrailleştirilmiş KARMA ırklardır.

Tüm kavimlerde BABADAN kardeşlik ÖZ sayılırken; Yahudilerde ANNE’den kardeşlik ESAStır. Tarih boyunca kimi zaman köle olan ve Mezopotamya’dan başlayarak Mısır’ı sonra Filistin (Kenan) ülkesini dolaşan köle Yahudilerde Talmud gereği, köle kadınlar başka ırktan erkeklerden çocuk edinirler.

Talmud gereği Yahudi kadın başka milletten bir erkekle birlikte olmak için icazet almıştır. Ancak bir şartla: Çocuğunu Haham’a teslim edecek… Yani DEVŞİRMECİLİK onların Talmud (tahrifli Tevrat tahkimleri) emridir. Az sayıda olan Yahudi kanı ya böyle ithal babadan döl olarak alınır ya da aile içinde ensest vardır. Yani Talmud der ki (açıp okuyunuz), “Ey İsrail oğlu bir yerde bir anne bir oğlu ya da bir baba ve bir kızı ya da bir erkek bir kızkardeş kalsanız bile ırkınızı çoğaltmak için cima (cinsel ilişki) ediniz”.

Tevrat da Lut ile iki kızına İFTİRA ederek, onları bir arada bulundurup birer de çocukları olmuştur. Bu yasa şöyle tatbik edilir: Baba sarhoş edilir (tersinde ise kadının oğlu sarhoş edilir) ki utanmasınlar ve hatırlamasınlar… Bu iş için ayrıca hahamlar evli ya da bekar kızlarla birlikte olmaya hakları vardır. (Gerekçe, seçkin ırk Yahudilerin en seçkini olan Hahamlar aynı zamanda Rab Yahowa’dır. Böyle yazıyor Talmud ben iftira atmıyorum).Fakat bunu pek uygulamıyorlar. Bunun yerine “Yabancı erkekle, özellikle sarışın mavi gözlü batılı erkeklerle evlenerek, çocuk sahibi olunca onlardan (birliktelik ya da nikahtan) ayrılıyorlar ve artık o sarışın çocuk Yahudi oluveriyor, çünkü anneler büyütür malumunuz… Böylece kardeşleri olan ARAPLARDAN daha açık tenli ve kozmopolit tipli oluyorlar.

Yahudi anneler böyle devşiriyor. Sonra çok sıkı bir anti-laik ve sıkı dini bir eğitimle BEDAVA Yahudi kazanıyorlar. Oysa öteki milletlerde BABADAN kardeşlik ÖZ sayılıyor. Mesela batılı babanın “Önceki çocukları” ile Yahudi eşinden olan çocukları ÖZ DEĞİLDİR, yani Yahudi melezi olanlar ötekilerden şiddetle nefret ettirilir, görüştürülmez ve onların kardeşleri değil; KONUŞAN HAYVANLAR olduğu telkin edilir…

HANS VON AIBERG

————————————-

Eski Ahit, Yaratılış 19uncu bab:
* 30 Lut Soar’da kalmaktan korkuyordu. Bu yüzden iki kızıyla kentten ayrılarak dağa yerleşti, onlarla birlikte bir mağarada yaşamaya başladı.
* 31 Büyük kızı küçüğüne, “Babamız yaşlı” dedi, “Dünya geleneklerine uygun biçimde burada bizimle yatabilecek bir erkek yok.
* 32 Gel, babamıza şarap içirelim, soyumuzu yaşatmak için onunla yatalım.”
* 33 O gece babalarına şarap içirdiler. Büyük kız gidip babasıyla yattı. Ancak Lut yatıp kalktığının farkında değildi.
* 34 Ertesi gün büyük kız küçüğüne, “Dün gece babamla yattım” dedi, “Bu gece de ona şarap içirelim. Soyumuzu yaşatmak için sen de onunla yat.”
* 35 O gece de babalarına şarap içirdiler ve küçük kız babasıyla yattı. Ama Lut yatıp kalktığının farkında değildi.
* 36 Böylece Lut’un iki kızı da öz babalarından hamile kaldılar.”

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s