ET YIYEN VIRUS EBOLA…

DURDURULAMIYOR,HIZLA YAYILIYOR,HAVAALANLARINDA TERMAL GÖZETLEME BAŞLADI,AVRUPA VE DÜNYA AYAKTA..!

ET YIYEN VIRUS EBOLA…Türkiye planları

Yakın temasla bulaşan Ebola’nın bilinen bir tedavisi veya aşısı yok…

Medical çevrelerin,”dünyanın en ölümcül virüsü” olarak adlandırdıkları bu bulaşıcı hastalık iki günde öldürüyor.

Pek az virüs Ebola kadar öldürücüdür..Kurbanları birkaç gün içinde kanayarak ölürler.İshal, kanama, deri döküntüleri ve yüksek ateşe neden olur,konağı ise OMURGALILAR.

Hastalık masum bir şekilde başlar: Boğaz, baş, kas ağrıları. Birkaç gün sonra trajedi başlar: Hasta kan kusar; burun, göz, diş etleri ve iç organ kanamaları görülür. Hastaların %50-%90’ı iki hafta (bazen birkaç gün) içinde kanama ve şokla ölür. Ebola’nın tedavisi ve aşısı yoktur.

Ebola virüsü almış olanların kanında bir glikoproteinin ( şeker bağlamış protein ) miktarı çok artmaktadır.

Bu glikoprotein nötrofil denilen akyuvarlara yapışır. Bu hücreler bağışıklık savaşının komandolarıdır: Bakteri ve virüsleri içlerine alarak yok ederler..

Fagositoz ( hücre yemek ) nötrofilleri ayrıca, B lenfositlerini antikor yapmaya, T lenfositleriyse virüsü öldürmeye zorlarlar. Ebola glikoproteininin yapıştığı nötrofiller görev yapamaz olur..

Serbest kalan Ebola virüsü kendi üstünde yapışık kalmış glikoproteini anahtar gibi kullanarak toplar ve atardamarların içini astarlayan endotel hücrelerine girer. Bu hücrelerin DNA’sı durmadan Ebola virüsü yapmaya başlar.

Kan, damarlardan dışarı sızmaktadır. Hasta antikor yapmaya zaman bulamadan kan kaybına bağlı şoktan dolayı ölür.

Şimdi Büyük Sahra’nın güneyindeki insanları kasıp kavuran Ebola virüsüne karşı insanlarda etkili olacak bir aşı aranmaktadır.

Hem halk hem de sağlık personeli aşılanarak insan beyninin gücü, Ebola’ya kanıtlanacaktır. Eğer Ebola, HIV virüsü gibi durmadan “kılık” ( antijen ) değiştirip aşıyı etkisiz kılmazsa tabii….

“Genetik mühendisliği ve moleküler biyoloji sayesinde çok daha güçlü frankeştayn virusler yaratılmıştır bunlar ise pek ölümlü değildirler, çünkü virüslerin canlı olup olmadığı bile tartışmalıdır. AIDS’ın de laboratuarda oluşturulmuş bir virus olduğu iddia edilmektedir. Bu doğruysa zaten global bir biyolojik savaş zaten sürmektedir.”

EBOLA Arabistan’da patladı ve ölüm sayıları çok artıyor..

sırada Türkiye var..

Peki ama nasıl korunabiliriz..

Kişisel bakımınıza dikkat edin ve gereksiz temaslardan kaçının,vücut ifrazatlarından dahi bulaşabilir..
Virüsün hasta insan ve hayvanlardan bulaştığı bildiriliyor,özellikle maymunlar,şempanzeler,orman geyikleri ve meyve yarasalarından ( bu nedenle esasen tropikal bir virüs fakat yayılma alanı hızla genişliyor ve ülkemiz de tropikal bir iklime girdi )..

Meyve yarasaları özellikle güney kesimlerimizde Kıbrıs,Iskenderun Antalya ve Hatay bölgelerinden güneye uzanan Batı Suriye Lazkiye Israil Hayfa ve Mısır’a kadar uzanan bir popülasyona sahipler..

Afrika Hindistan Yemen,Birleşik Arap Emirlikleri,ve tüm uzak doğu risk haritasının içinde.

ilginç olan şu ki..

EBOLA virüsü 80nm ( nanometre ) genişliğe sahip,uzunluğu ise farklılıklar gösteriyor.7 yapısal proteinden oluşuyor ( helical ribonucleocapsid,polymer nucleoprotein,RNA polymerase gibi ),

Genelde 974nm’den 1086nm ( nanometre ) arasında kalıyor ( genel çapı ),

EBOLA, tam tamına “5” ( beş ) adet harf ile tanımlanmış..tabii sizler bu beş sayısının ne anlama geldiğini gayet iyi bilirsiniz..evet “BEŞ UÇLU YILDIZ”,ya da beş köşeli yıldız mı desem,evet pentagram..

“974” evet dokuz sayısı öyle bir rakam ki onu kaç ile çarparsanız çarpın sonucun toplamı gene “9” eder.Mesela, 9×137=1233 ise 1+2+3+3=9 gibi yani..9 sayısının özelliği başka hiç bir rakamda yok.

Küçük bir mikrop için oldukça güçlü boyutlar bunlar..

“9” sayısı hane toplamlarının gene bu sayıya eşitliğine dikkat çeker de biz de 974 sayısının ( işaret gereği ) hanelerini toplarsak ( 9+7+4 ) sonuç “20” olur..

bak sen şu işe..

şu “20” sayısı,meşhur kabala sefirotunun ( yaşam çiçeğinin ) kutsal oranının bir hanesi değil miydi ?

“7 – 13 – 20 – 33” bu sayılar,bir çeşit kutsal geometri olarak adlandırılır,onun ölçülerini verirler ( şu meşhur sefirot var ya bi sürü nokta var dikey bi konstrüksiyon internetten bakın ),iç içe geçmiş “20” çemberden oluşur.Leonardo da Vinci bu sembolü kullanmıştı,Gaziantepte bir kazıda bu sembole rastlanmıştı.BİZİM RNA VE DNA’larımızın bu holografik modelden türediğni söylerler daha doğrusu öyle inanırlar..

işde bu çok ilginç..

DNA ve RNA’larımıza kadar giden bir sayısal mekanizma..! üstelik “EBOLA” gibi küçücük bir mikrobun ölçülerinde..

eğer 20 parmağımızla 13 eklemi toplarsak bu 33 eder,yani “ışık beden” ( onların tarifiyle ) bu sayısal bi ifade elbette..Omurilik 33 parçadan oluşur,tam merkezi “7” dir..bu da işde onların “7” çakrasına işaret eder..

Azami büyüklük boyutu 1086nm ( nanometre bu virüsün ),Kuranımızın 10.80..10.86 arasında ayetlerden ( Yunus suresi ) anlıyoruz ki Mısır halkına büyük belalar indirilmişti..ekin yok edilmiş,kan ve kıtlık her yerdeydi..

Acaba bu hastalık tüm bir idare kadrosunun değişeceğinin de uyarısı olabilir mi..neticede tarih her zaman tekerrür eder değil mi.

Peki “Gaziantep”,orda da kazılarda,sefirot ile ilgili sembollerin ve gömülerin bulunduğu rapor edilmişti..

GAZİANTEP tam tamına “9” harften oluşur…benzersiz değil mi ? Yukarıda “9” sayısı için ne demiştik ?

Antep, Türkiyenin sanayi bakımından belki de birincilerinin arasında olan bir şehir..Türkiyenin 20.büyük ilin merkez ilçesidir,yanılmıyorsam idari “9” ilçesi vardır,Hatay ile komşu ve orta doğu ile aramızda önemli bir merkezdir..

Peki onu bu kadar önemli yapan ne olabilir..?

GAP olabilir mi ?

“Güneydoğu Anadolu Projesi” Petrol kadar değerli bir proje…

Çok tuhaf bu bölgede bir CIA – MOSSAD – işbirliği yok mu,henüz bölgede tarımsal bir refah sağlanamadı..

EBOLA gibi bir VIRUS vaad edilen toprakları insanlardan arındırmak için mi tasarlandı ?

Yorumlarınızı bekliyorum..

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s