MUSTAFA KEMAL GELİYOR

Edirne Belediye binasında hayalet kabusu yaşanıyor. Bina içinde Atatürk’ün ruhunun gezdiği ve bu nedenle Belediye binasına imam çağırıldığı iddia edildi. CHP’li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,“Hayalet var da diyemem yok ta diyemem” açıklamasında bulundu.

Edirne Belediye Başkanlığı binası içinde hayalet kabusu yaşanıyor. Gece yarısından sonra ışıkların kendi kendine açıldığını, üst kattan ayak seslerinin duyulduğunu belirten görevliler, güvenlik kameralarında da bir siluetin görüldüğünü ve görünen siluetin Atatürk’e benzediğini iddia ettiler.

AYAK SESLERİ DUYULUYOR

Bölgenin yayın organlarından Edirne Haber’de yer alan habere göre; Gece yarısından sonra ayak sesleri duyduklarını ve ilk önce bunu binanın eski olmasına bağladıklarını belirten görevliler, daha sonra ışıkların kendi kendine açıldığı görünce korktuklarını ve hemen güvenlik kameralarına yöneldiklerini belirttiler. Olayı doğrulayan yakın kaynaklar, kameralarda güvenlik görevlilerin arkasından geçen bir siluet olduğunu ve bunun Atatürk’e benzediğini belirttiler.

Uzun bir süredir aynı olayı yaşadıkları için çok korkan ve bu amaçla binaya imam çağrıldığını belirten yakın kaynaklar, gelen imamında kameralarda silueti gördüğünü ve Atatürk’ün ruhunun dolaştığını söylediğini iddia ettiler.

ATATÜRK’ÜN RUHU MU?

Gece duyulan ayak sesleri, ışıkların yanması ve kameralarda görünen siluete bir çok güvenlik görevlisinin şahit olduğunu belirten yakın kaynaklar, konunun yetkililer tarafından da inceleneceğini söylediler.

CHP’Lİ BAŞKANDAN AÇIKLAMA

Başkan Gürkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hayalet var da diyemem, yok ta diyemem. Çünkü her ikisine de ispat etmek zorundayım” şeklinde konuştu.

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s