NATO üyeliğimiz “Afet”e dönüşüyor..”Anız yanığı ekinler”e döner miyiz.

Galler’de,yozlaşmış ve şirketleşmiş bir kurum olan NATO protesto ediliyor, hatta kontra konferanslarla bu zararlı,savaş ve yıkım getirmeye proğramlanmış örgüte karşı tüm toplumu bilinçlendirmeye çalışıyorlar.

Ukrayna kıyılarında düzenlenen “Sea Breeze” tatbikatına,Türk savaş gemisi TCG Akçay,İtalyan ve İngiliz gemileriyle aynı filoda katılıyor,bu tatbikatın liderliğini de Bulgar donanması yapıyor.

Ruslar da bu tatbikata cevap niteliğinde bazı manevralar yapıyorlar,

Galler protestoları toplumsal reaksiyona gayet yerinde bir örnek.Harp kapıda ve Avrupalılar korkmaya başladılar,tüm forumlarda bunun işaretlerini görüyoruz,

açıkça görülüyor ki NATO,bir çatışma konseptine geçiş yapıyor..Türkiye de resmi olarak kendi askeri gücü ile bu profilin tam içine giriyor.

Türkiye oldukça uzun bir süredir,girdiği tüm askeri operasyonlarda katliam ve yıkımı organize eden,politikleri rüşvetleyip kullanan ve hatta gizli örgütleri “Gladyo” gibi ilave birimleriyle milletleri terörize eden insan hakları ve ahlak sicili çok bozuk,bir arada duramayan ve ilk çatlakta dağılmaya aday bir örgüte üyedir.Bu örgüt,siyasi Partiler kuran,yöneten,liderlerini seçtirerek tayin eden,gerekirse indiren ve değiştiren uluslararası bir,muhtemelen satanist kültlere sahip insanların idare ettikleri global menfaat kurumlarının “Haç” perdesidir. Afganistan,Libya,Bosna girişimleri birer felakete dönüşmüştür.

NATO üslerimiz ile gurur duymalıyız,sayılarını hatırlayamıyorum..Türkiye de NATO’nun gururu,sadık eşi ve bir yastıkta kocamaya söz verdiği yavuklusu haline getirilmiştir.Askeri teşkilatlarımız NATO savaş hukukunun bir şubesi haline getirildi.

peki,

Türkiye’yi kendisine tehdit ve saldırgan bir uluslararası düzmece konsept’e üye ve taraf olarak gören Rus’lar,eğer direk bir taaruz hattının açılmasına karar verirler ise,Ordularımız bu saldırıyı durdurabilir ve NATO yardımı gelene kadar oyalayabilirler mi ?

NATO yardımı gelmez ise ne olur ?

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s