Şaklaban Solculuğa Karşı Devrimci Tutum

Globalist Karşı-Devrim; medya ve sosyal medya üzerinden KONTRA operasyonlarına devam ediyor. etnik milliyetçilik temeli üzerinden PKK-HDP-ESP-Feministler ve yalakaları bunların düzmece “haber siteleri”nin konu başlıklarını oluşturuyor. Bunlar solcu ve “devrimci” geçinenlerin ne kadar “balık hafızalı” ve “deve kuşu” türü olduklarını bildikleri için globalist emperyalizmin Mısır-Libya-Tunus üzerinden (çoktandır Sırbistan-Ukrayna-Gürcistan unutuldu) başlayıp Suriye’de sıkışan saldırganlığını aşağı yukarı bir yıldan fazla zamandır belli Kürt kentleri üzerinde adım adım (step by step) aynı taktikle “mağdur edebiyatı” üzerinden işleyerek kamuoyu desteği sağlama traji-komik parodilerine devam ediyorlar.

Acı olan bu namussuzluğun “kadın-çocuk-erkek” genellikle Şii aşiretlerinin (arada Ezidi gb. azınlıkların) insanlarının katline vardırılıyor. Bu duygusallığın hassas noktası her zaman gündem mühendislerinin başarı elde ettikleri en iğrenç replik. Bunlar 1970’li yıllarda Filistin’de, 1980’li yıllarda Orta Amerika’da ve 1990’lı yıllarla beraber Yakın-Doğu komşularımızda sahneye konan “Yeniden Büyük Yakın-doğu Projesi” soykırımının KONTRA operasyonları. Irak’ta BİR MİLYON Iraklı kadın-çocuk-yaşlı-aydın boğazlanırken, iki yıldır Halep ve Şam varoşlarında aynı insan unsurları aynı kanlı saldırılara uğrarken seslerini çıkarmayanlar; Bertolt Brecht’in ikazını hiçe sayanlardı.

“A” ve “B planı” çuvallayan Globalist saldırganlığın “C planı” içinde artık kendi yandaşlarının da bir kısımının boğazlanması yer alıyor. Bunun için bizden Türkiye’de sorunun asıl kaynağı olan sınıflar mücadelesinin adeta terk edilmesi istenirken, iş şarlatanlığa vardırılıyor. UKKTH’nı bilimsel sosyalizmin ana kraterlerine oturtamamış ezbercilerin nasıl globalist mali oligarşinin “sahibinin sesi” rolü oynadığına tanık oluyoruz. Evet, Çayan, 1 Mayıs, Gazi’de şu nasyonal sosyalist etnik Kontralara devrimci Cephecilerin neden izin vermediklerini hala kavrayamadınız mı? Onların anti-mafia eylemlerinin kimin kovanına çomak soktuğuna hala ayılamadınız mı?Stalingrad’mış; ulan deyuz, “Gazi” yıllardır “Stalingrad” şerefsiz toprak ağası bozuntusu. Siz den mi bilimsel sosyalizmi öğreneceğiz. Emperyalizm-zionizm ile işbirliği yapanlar neticesine katlanmak zorundadır. Eğer bir “halk” gerçekten devrimci ise açık seçik önce kendi toprak ağalarına, aşiret derebeylerine karşı tavır koyup, sosyalizmin kızıl bayrağını kaldırmak zorundadır. palavraya karnımız tok. duygusal çığlıkları artık yemiyoruz. Suriye’de devrimci tavır, Suriye birleşik ulusal cephesi içinde tıpkı Suriye Komünist Partisi gb. yer almaktır. bu kadar basit. Ama bunlar RTE şebekesinin gizli müttefikleri, bunların kıblesi ABD. yolları cehenneme kadar.

Biz Enternasyonal’in Kızıl bayrağı altında toplanıyoruz. Devrimci Cephenin yoldaşlığı altında birbirimizle kenetlenmek zorundayız, (eski hataları ısıtıp-ısıtıp ortaya çıkaranlar bozguncudur- ama her dürüst devrimci de özeleştiri yapmak zorundadır.) Bilimsel Komünizmin kılavuzluğunda yolumuza yoldaşça devam edeceğiz. Tek yol kesintisiz devrim, kurtuluşa kadar savaş…

Halid ÖZKUL

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s