Hocamız Halid ÖZKUL un sohbet notları

OSMANLI DA İSTİHBARAT FAALİYETLERİ

nihayet turancı ittihatcıların düzmece resmi tarihleri belgelerle yıkılacak çünkü babamız dedemin (1883 İzmir doğumlu)istanbul’da deniz harp okulunu bitirince sultan’ın gizli teşkilatına alındığını anlatırdı. bu tarih 1905’e düşüyor. çünkü dedemin babası da süvari paşası. dedem sivil kaptan görünümü altında 1912’ye kadar Balkanlarda görev yapıyor. İzmir’de Hasan Tahsinle “proleter” dergisini kuruyorlar. ama dedem hiçbir zaman İttihatçı olmamış.sonradan İstiklal Savaşı döneminde Felah-ı vatan üyesi, ingilizler tarafından idama mahkum ediliyor. Kasımpaşa’da kıstırılınca Kasımpaşa camiinin Rizeli imamı saklamayı reddediyor. (kimin dedesi biliyor musunuz?)rum komşusu Hristo evinde saklıyor ve anadolu’ya geçmesine yardım ediyor. resmi tarihlerimiz çok yalan üstüne kuruşmuş. hikayesi çok uzun. mason (tabii masonluk meselesi de ülkemizde deforme edildi)olmasına karşın faydalı bir iş yapmış olan sayın koloğlu’nu kutlarım. eğer resmi tarihi bu ülkenin ilericileri, devrimcileri sorgulamazsa karşı-devrimciler bu sorgulama üzerinden kendi yeni resmi yalanlarını örgütlüyorlar. bunun farkına varma zamanı geldi. çünkü psikolojik savaş metodu bu. bunu tesirsiz hale getirmenin yolu da öz-eleştiri. burada maskeler düşüyor. bunun yeni örneğini geçenlerde yaşadık bir ilerici gazetenin yöneticileri kendi gazetelerinde tarihlerini yazdılar diye görevlerinden “darbe”sel biçimde alındılar. üstelik aldırtan “darbe”den yargılanıyor. peki yazılanlar yalan mıydı? hayır doğru. demogoji ile hışıma uğradılar. kılıfına geçirildiler. maskeler böyle düşüyor ama balıkhafızalı devekuşu isen herşey nafile. saygılar…

TATAR YAHUDİLERİ

Prof.Y.Küçük “Tatar” dersini “iyi”(!) hazırlamış ama “Sebatayist”ler konusunda hala berrak değil. Bu konularda çeşitli sitelerde birkaç yıldır yazıyoruz -“ben biliyorum” deyip kitap yazan arkadaşların hatalarını da zamanında yüzlerine karşı açıkladık-, hoca musevilik, yahudilik ve zionizm konusunda yoğunlaşmalı, diyalektiği Hegelci mantık ile değil, Marxist aşmacılık ile kurmak zorunda. Kendisi “Kazan Tatarı” olduğu için mi onlara torpil geçiyor bilinmez, ama materyalist tarih ile Hegelci tarihi birbirine karıştırmamak gerekiyor. Nesnel gerçek bilimsel polyalektik olan Biyo-Antropo-Arkeoloji ile desteklenmemiş filoloji sonuçta çuvallamaya mahkumdur; bu da kripto MOSSADgillerin en sevdiği eksantrik gizem perdesidir. Biz “Kızıl” görünümlü MOSSADgilleri kokusundan tanırız. Yaptıkları yemekler tabak içinde çok güzel görünür ama hepsinin dipi tutmuştur!

PKK VE MOSSAD

İspanya-Bercelona maceralarını Abdullah Çatlı’nın eşine sorsunlar. bazı yorumcuların zannettiği gibi PKK içinde hiçbir zaman marxist eğilimin egemenliği olmadı. PKK bir KONTRA terör örgütü olarak 1976’da MİT’ın kontr-terör dairesi bilgisi ve ilgisi dahilinde NATO-Stay Behind kararları dağrultusunda örgütlendi. Buna CIA literatüründe “sinek kağıdı” deniyor. bu kağıda yapışan duygusal romantik devrimci kürt marxistleri ustaca imha edildi. Elbistanlıların 1991-92’de uyarıldı ve bu grup 100 kişidir PKK’dan ayrılıp 1994’de Baku’ye kaçtı. ondan sonra PKK sendeledi bunun üzerine bugün Silivri’de bulunan bazı zat-ı muhteremler tezgaha getirilip Bekaa gönderilerek örgüt hakkında tekrar Marxist-Leninist imaj yaratıldı. 1998’de devrimci komünist bir vurucu timin Beyrut’a hareketinden kısa bir zaman sonra Apo Moskva’ya Yeltsin ağabeyinin koruması altına gönderilerek canı emniyete alındı. çünkü kürt “koyun sürüsü”nü güden çoban “anahtar rol” Apo’da. şimdi ABD, BOP’inde oyun bozanlık yapan İzrael ile dalaşıyor. ABD’nin “a” planı yattı zorunlu olarak “b” planına geçecek. ama “b” planı Netanyahu’nun planları ile taban tabana zıt. Jonathan Institute kendi planlarını sonuna kadar korumakta azimli. JI-MOSSAD ittifakı KONTRA harekatların beyni. PKK içinde hem CIA (FAK) hem MOSSAD (TAK) tarafından devşirilmiş piyonlar var. Türkiye’ye yansımayan bir haber ile noktalayalım İspanya gizli servisi BASK ayrılıkçıları ile MOSSAD bağlantılarını tespit edince İzrael’i uyarmıştı. bu haber nedense türkiye’de hiç gündeme getirilmedi. acaba türkiye’de zionistler hem “solcu”lar hem de sağcılar arasında kilit yerleri denetleme başarısını gösteriyor. isteyen bu yorumu spekülasyon olarak yorumlayabilir. ama İzrael’de eski zionist işçi Partisi ideologlarının artık Filistinli demokratlarla ittifak yapmaktan yana politikalar geliştirmekten yana olduklarını ekleyelim. eski kaatiller eski kurbanlarının yasını tutuyor. ama Netanyahu imanlı bir siyasal zionist terörist tıpkı bizim kafatasçılar gibi…

VİETNAM DEVRİMİNİN ESİN KAYNAĞI MUSTAFA KEMAL

İsveç’e iltica etmiş eski TKP’lilerden Güneş Karabuda gazeteci olarak gittiği Vietnam ve Kuba’da zamanın liderleri (ki aralarında Giap ve Fidel’de vardı)ile yaptığı röportajlarda “atatürk” bilgilendirmesi hakkında çok ilginç notları tarihe düşmüştü. tabii necip türk milleti bellek sorunlu olduğu için hep anımsamıyor. halbuki bunlar zamanında Cumhuriyet gazetesinde yayımlandı arşivlerde duruyor. Ho’nun “Vietnam bir bütündür parçalanamaz” Giap’ın “Vietnam bir bütündür hattı değil bütün Vietnamı müdafaa edeceğiz” sözlerinin ilham kaynağı kimdir acaba?

AKP NİN TRUVA ATI TANSU ÇİLLER

Balıkesir toplantısında “tansu çiller başbakan” diye tempo tutanların Balıkesir AKP İl örgütü ile ilişkileri tespit edilmiştir ama hikmet-i hüdadan necip-türk basını habere itibar etmemiştir.

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s