DEVLET TERÖRÜ VE UYUŞTURUCU MAFYASI

Devlet Terörünün finansman kaynaklarından en önemlisi uyuşturucu kaçakçılığını örgütleyen mafia unsurudur.

Emperyalist güçlerin Afganistan’a müdahalesi ile uyuşturucu mafiasının örümcek ağlarının örülmesinin yükselişe geçmesi rastlantı değildir. Zaten sınıflar mücadelesinin başat olduğu sosyal dünyada rastlantı sadece sıradan bireylerin duygusal ilişkileri için geçerli olabilir. Çünkü egemen burjuvazinin bütün yaşam biçimi mali vurgunlar üzerine kurulmuştur. Keza Yugoslavya parçalanırken Arnavut uyuşturucu mafiasının oynamış olduğu rol unutulmuştur. Keza Ukrayna’da günümüzde süren nazi-mafia katliamları nedense Türkiye’de kimse tarafından işlenmemektedir. Keza Kafkasya’da Çeçenistan’ın uyuşturucu mafiası bağlantılarının bilinmesi pek istenmez.

Türkiye’de Güneydoğu Anadolu üzerinden yapılan sevkıyatın hala devam ettiği nedense etnik milliyetçi finansörler tarafından yazdırılıp- çizdirilmemektedir.

İşte bu stratejik mali kaynak doğru bir taktikle devrimci CEPHE iradesi ile engellenmiştir. Niçin karşı çıkıldığı bellidir. Bu perspektiften devlet terörünün uyuşturucuya karşı sokakta mücadele veren gençleri hedef alması bilinçli bir hedef tespiti sonucudur. Burada devlet terörünü temsil eden polis gücü bu karanlık cinayetlerin ortağıdır. onun için verilecek mücadele sınıflar mücadelesini kapsayan devrimci şiddetle olacaktır. burjuva hukuk sistemi içinde adalet beklemek sadece ümitsiz bir zaman kaybıdır. İşte “birlik” niyetlerinin sınav vereceği alanlardan birisi burasıdır. Sokaklarımızı savunmak zorundayız. Tek yol proleter kesintisiz devrim ise kurtuluşa kadar savaş etmek zorundayız.

Devrimci bilinçli eylemin biricik rotası budur…

hALİD ÖZKUL

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s