Gezi olayları ve Amerikan Baharı

Bildiğiniz üzere ABD’de 2 gündür çok şiddetli bir ayaklanma var. Ferugson başta olmak üzere Texas, Boston, Los Angelas, Detroit gibi tüm vilayetlere sıçramış durum da. Orada dikkatimi çeken bir husus oldu. ABD medyası sürekli eylemcilerin kiliseleri ateşe verdiğini ve eylemlerin arkasında radikal islamcı terör örgütlerinin olduğunu imasını yapıyorlar. Bu size bir şey hatırlattı mı ? Ben de gezi olayları zamanını hatırlattı.

Hatırlarsanız gezi ayaklanması tüm yurda yayılmış bir alev topu gibi isyan ateşi her yanı sarmıştı. Ve ardından havuz medyadan aynı fısıltılar yayılmıştı. “Cami de içki içtiler” “Cami de seviştiler” “türbanlı bacımızı düdüklediler” şeklinde.

Ve aynı zaman da elin de Türk bayrakları ile pkk ile masaya oturan hükümeti yıkmak için sokağa çıkan insanların arkadasında terör örgütleri olduğu iddaa edilmiş ve böylece normal halkın sokaktan çekilmesi sağlanmış sokağa ibnesi gayı teröristi femeni doluşmuş ve gezi efsanesi son bulmuştu. Şimdi ABD olaylarına bakınca bu Nato konseptli isth örgütlerinin numaralarının hep aynı olduğu insanları din gibi yumuşak karınlarından yakaladıkları görülmektedir.

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s