GLOBAL İLİŞKİLER FORUMU- GLOBAL RELATIONS FORUM

Sizler RTE ile kör-ebe oynarken mali oligarşi neler yapıyor, farkında mısınız?

Kim bunlar? COUNCIL OF FOREIGN RELATIONS (kuruluş 1919- Paris) adlı Globalist mali oligarşinin imparatorlarından David Rockefeller’in 1929’da üye olmasıyla küresel tekelci kapitalizmin (emperyalizmin) 1. numaraları “beyni” haline gelen karşı-devrimci örgütün Türkiye şubesi. CFR üyesi olan yegane Türk olan Rahmi KOÇ’un önderliğinde mali oligarşinin yeni beyni. (“Gezi” sırasında “humanistleşen” aile!)

Türkiye, 1952’de NATO’ya üye olunca gizli bir militarist örgütü de kurmak zorunda kaldı. NATO- “Stay Behind”(Cephe Gerisi) olarak bir kısmı 1989 ABD-SSCB arasında yapılan Malta Andlaşmasının gizli bendlerine göre açıklanmak zorunda kaldıkları “kontr gerilla” örgütleriydi bunlar.

ABD’ye yürekten bağlı SİVİL mason burjuvaların Supreme Komiteleri tarafından idare edilen militarist cinayet şebekeleri olarak NATO üyesi ülkelerdeki işçi-emekçi ve komünist hatta (anti emperyalist ve anti-kapitalist) ulusalcı entelejantsiayı yok etmek için kurulmuş gizli sivil-asker-paramiliter cinayet şebekeleriydi. Türkiye’de ilk olarak varlığı Em.Kur.Yar.Talat Turhan tarafından 1971’de deşifre edilmiş, 1992’de adı benim tarafımdan ilk olarak (kitapta) vurgulanmış bir askeri kodlama olan; “D-Day” örgütü olarak tanımlanmış, askeri unsurlar tarafından; “E-Day/ er-gun” olarak adlandırılan (her kesimden “vatansever” 1500 kişiden oluşturulan) “ERGENEKON” şebekesi kurulmuştu.

Bu örgütün ilk lideri Ord.Prof.Sulhi Dönmezer 2004 yılında ölene kadar görevinde kalmış, ölümünden sonra Supreme Committee üyesi Ord.Prof.İhsan Doğramacı görevi üstlenmişti. Bu arada, NATO Brüksel’de 1996 Ekiminde alınan karara göre bütün NATO “Stay Behind” şebekesi askeri alandan, iktisadi ve eğitim alanına kaydırılacaktı. Bunun için BİLKENT Holding bünyesinde zaten şebeke icaraatlarına Pentagon direktifleri doğrultusunda devam etmekteydi. (Hormonlu “Ergenekon” davası da bu icraatlar içindeydi…) Şubat 2010’da Prof.Doğramacı’nın ölümü ile Prof.Talat Halman liderliğe geldi. Bunları 2008’de gazete röportajları ile vurgulamıştım, ama solda 1980 İtirafçı Yasası’ndan faydalanmış zatlar hala guru olduğundan etrafımızdaki çemberi kıramıyoruz.

Bizim solcu ve sözüm ona “devrimci” geçinen entellerimizin hiç ilgisini çekmeyen onun ölümü ile bu örgütün ne olacağı herhalde YY tayin edeceği beklenemez.

Türkiye’nin solcuları ve devrimcileri “RTE-Davitoğlu-AKP” kervan “öncüleri”nin peşindeki develer gibi yön aldıklarından bu tip mali oligarşinin sosyolojik stratejik konumlanmalarından ruhlarının haberi yok. Zaten son kitabımın ‘ön söz’ünde vurguladığım gibi bunların kafa kapasitesi böyle olgulara vakıf olamadığından, globalist psikolojik savaş unsurları onları bu dertten kurtarıyor: “Komplo Teorisi”…

Ne diyeyim bu kafa ile ancak globalist mali oligarşinin çizdiği çember içinde sek-sek oynarsınız, etnik milliyetçilik güzellemesi yapar, “demokrasi” yalakalağında devam edersiniz. Ama tarihi örgütlü sınıflar mücadelesini kim çözer ise o yazıyor. Onun için ilginçtir yine ilk önce devrimci Müslümanlar ve kitap okumaya başlayan eski ülkücü milliyetçiler uyanmışlar araştırmaya başlamışlar. Evet küçük burjuva solcu arkadaşlarımız ve proleter devrimci komünist yoldaşlarımız artık “uyanın da balığa çıkalım” olmaz mı?

İnternette araştırın bakalım Türk mali oligarşisi neyin peşinde siz neredesiniz? Neyse ki benim ümidim olan “devrimci amazon” yoldaşlar uyanmış durumda, zaten bu mesajım onlara, salak ataerkillere değil…Kitleleri yönetmek devrimci savaş sanatının en önemli stratejik unsurudur…. Onu da önderliği alacak olan kadın yoldaşlarımızın başaracağından eminim… “Güneş balçıkla sıvanmaz”…

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s