“Milliyetçilik tehlikeli bir ruh hastalığıdır”-Doğuş DERYA’yı Destekliyoruz

dou-derya

1974 EOKA-B faşist darbecileri 2000(iki bin) Kıbrıslı Rum sosyal-demokrat, sosyalist ve komünisti kurşuna dizip toplu çukurlara gömdü. Bu siyasi eğilimdeki kadınlar ise tecavüze uğradı. (Hocamız Halid ÖZKUL darbenin canlı tanığı olarak Arap pasaportu ile Rum kesimindeydi.)

Doğu Perinçek ve “2000’e Doğru” dergisi yıllarca bunun için TSK’yı suçladı. Ama TSK mensubu faşist askerlerde çıkarma sonrası Rum kadınlara tecavüz etti. Ayrıca Türk kadınlardan nasibini (!) alanlar oldu.

Ülkücü ideoloji kökenli askerlerin Kıbrıslı Türk kadınlarına tecavüzü nadiren de olsa yıllarca sürdü. Bazı babaların kızlarının tecavüze uğraması sonrası bu askerleri öldürmeleri komutanlık tarafından soruşturma açılmadan örtbas edildi. Cenazeler sessizce Türkiye’ye gönderildi. Ayrıca Kıbrıs ın tarihi zenginliği bazı açgözlü komutanlarca kalk gidelim yapıldı.(Galip Mendi ismini araştırın)

Bunlar insan onuru taşıyan subaylar tarafından da doğrulanmıştır. “Milliyetçilik tehlikeli bir ruh hastalığıdır” derken beş kıtada masum kadın ve erkeklere karşı işlenen insanlık dışı barbarlığı ve mahlukatlığı hala görmemekte inat edenleri kast ediyoruz. Gerçekleri sonsuza kadar asla saklayamazsınız, er veya geç insanlık onuru taşıyan biri çıkıp haykıracaktır… Milletvekili Doğuş DERYA Hanımefendinin örnek davranışını destekliyoruz..(Hocamız Halid ÖZKUL un yazısından alıntılanmıştır).

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s