Hocamız Aiberg le CİNSEL DEVRİM e giriş

Doğa bizleri 8-13 yaş arası anne-baba adayı “Preteens”ler yapıyor. Allah dileseydi bize bunu mesela 20 yaşında verirdi ama Allah’ımızın dilemesi BU ŞEKİLDE… İlk adet veya erkek adayında benzeri bir durumun şu mesajı var: Sosyolojik olarak ne düşünürseniz düşünün, Allah’ın dilemesi insanları çok küçükken AKİL ve ERGİN (Baliğ) yapıyor. Vücudun bu köklü değişimine zaten çoktan psikolojimiz ayak uydurmuştur (ilk aşk gibi).
Artık Allah’ın huzurunda ve Kiramen katiplerin huzurunda bizler “GÜNAH ve SEVAB’DAN ve Helal-haramdan” sorumlu tutulmuşuzdur. Artık Sabii-sibyan değilizdir. Bir çocuk da değiliz artık (regl gören, sperm üreten herkes artık çocukluktan çıkmış ÇOCUK ÜRETECEK duruma gelmiştir). Allah’ımız tarafından bu kadar kılgın oldurulmuş bu çok genç İNSANLAR’ın sevmeye, flört etmeye hakkı yok mudur?
Düşünüyorum da bir erkek 15 yaşında ve kız 13 yaşında…Bunlar bir şekilde aşıklar… Öyle bir aşk ki o dönemde Romeo-Juliette aşkı. Çok güçlü duygular. Karşı çıkılırsa intihar edebilecekleri kadar kontrol edemedikleri duygular…
– “Bu yaşta olur mu öyle şey, saçmalama derslerine çalış!”
– “Askere gitmeden evlenemezsin!”
– “Kızım daha öğrencisiniz ikiniz de, yaşınız başınız ne ki?”
– “Ben o kadının kızını almam oğluma!”
– “Onlar da kimmiş, soyları sopları neymiş? Babası kaç para kazanıyor?”
Doğa dürtüyor ebeveynler yarım HAKLI olarak böyle düşünüyorlar. Kahrolası gerçekler ise bambaşka: Lise bitti, üniversite bitti, yaş 25-27 falan… Haydi askerlik de aradan çıksın, bir yıl da iş arayalım… Yaş otuz! Erkek ancak evlenmeyi düşünüyor. Sözlüsü, yavuklusu kızcağız ise onu ta lise yıllarından beri BEKLİYOR/Haydi canım sende diye beklemiyor belki de!
Mesela baba şöyle diyor: “Eğer okul bitmeden aşık olmaya evlenmeye kalkarsan, üniversite harçlığını keseceğim!”. O harçlık olmazsa okuyamam ki? Ama babam da canavarlık derecesinde ciddi… Birbirimizi üç yıldır deli gibi seviyoruz! Babam ve annem de birbirini deli gibi sevmemişler miydi? Annem beni doğurduğunda 17 yaşındaymış! Beni neden 25 yaşıma doğru zorluyorlar?”. Benim de sevmeye hakkım yok mu?
ÇÖZÜM GELİYOR: HANİFLERİN KİTABI… “Allah’ı ŞAHİT GÖSTERİN” ve dağbaşında NİKAH kıyın…Ve direnen ailenizden bunu saklayın. Nikahı yapın ki ZİNA OLMASIN, bir ön nikah gibi, bir flört nikahı gibi (Flört=Mutabakat)… Dağbaşı lafın gelişiydi, birbirini sevenler ellerini tutar ve birbirlerinden çok ALLAH’a söz verirler… Buna tevekkül nikahı da deniyor. Bunu biz skandinavyada yapıyoruz. Adı Sambo… Ön evlilik.
-“Olur mu öyle şey?”
Yahu bu gençleri yıllardır aileleri takışmış evlendirmiyor. Onlar birbirini zaten seviyor, nikah olsun olmasın zaten kuytularda buluşuyorlar. O buluşmaları ZİNA olmasın diye, gel şunu “nikah yapalım”. Nasıl olsa buluşuyoruz, bari ÖN NİKAHLI buluşalım. Zinadan kurtaralım kendimizi…
– “Ya çocuğumuz falan olur da ailelerimiz öğrenirse?”
– “Babam harçlığımı keser, onun babası da herhalde bıçaklar onu…”
Ayetler diyor ki: “Hiç düşünmeden çocuk sahibi olunuz. Onun rızkını veren siz misiniz? Yoksa bizler miyiz?”, “Çocuklarınıza bir bakın, onu yaratan anne-baba mıdır? Yoksa Allah mıdır?”, “Akil ve Baliğ olan mes’uldür”.
Ve çocuğun bir bağlayıcılığı olmuştur: Araya vali, komiser ve özellikle yargıç şu bu girer ve “Torununuz oldu artık bu durumu tatlıya bağlayın” der… Hani ayette diyordu ya “BİR ÇÖZÜM BULUNANA KADAR EVLERDE TUTUN”… ÇÖZÜM buydu işte…
Pekiyi bir soru daha?
-“Ya ön nikaha rağmen AYRILIRSAK, geçinemezsek?…”
İnsan 20 yıllık evlilikten 6 aylık nişandan bile dönüyor…. Kocaman adamlar–kadınlar boşanınca HELAL, genç insanlar ayrılınca “Tecrübesiz bunlar!” yakayı böyle sıyıramayız biz büyükler… Ve biz büyükler, çocukken başımıza gelen bunları UNUTTUK… Şimdi çocuklarımız var ve onlar da aşık falan.. Aman bende bir celal! “Hanım kimmiş o kızımı isteyen delikanlı? Daha kızım 18 yaşında ikinci sınıfta, doktor çıkacak nereden baksan dört senesi var…”. Bunu söyleyen baba (örneğin ben) üniversitede EVLENMİŞTİM bile… Nasıl unuttum o günleri…
Nikahın amacı şu:
1. Arada sözleşmek
2. Aile arasında söz kesmek
3. Kendi arasında ya da aile içinde nişanlanmak (işte bu nişan her yaşta olabiliyor. Mesela Lise çağında nişanlanıyorlar ama 6 yıl sonra evlenmek üzere).
4. Ve nikah: Salt hukuk tescili için (çocuklar, miras vb.)
Dağbaşı derken, flört nikahı yapılmaksızın flörtde çiftler “Havada”lardır, birbirlerine temelsiz, iğreti, geçici ya da stepne gözüyle bakarlar.. Ama ailemizin izin vermediği o nikahı arkadaşlar aranızda şahit tutarak bir parktaki çaybahçesinde yapabilirsiniz. O zaman flört tarafları ALLAH’a söz vererek (Şahid olarak Allah yeter), Allah’ı şahid göstererek EVLİLİĞİN HAVASINA, CİDDİYETİNE girerler. İğretilik kalkar, emanet ve yedek durumundan çıkar. Gününü gün eden iki taraf, birbirini cinsel olarak sömüren iki taraf yerine, HANİF ve HANİFE bir çift gelir… Nikahın bu kerameti vardır!
Sen Allah’ı şahit göster gerisini Fatiha’nın son üç ayeti tamamlar… Şahitler zaten arkadaş topluluğudur. Yani o çay bahçesindeki bir düzine arkadaşın şahittir… Mutabakat (karşılıklı rıza, flört) nikahını maalesef şeriat da kullanıyor. İran’da aşk evlerinin kapısında yarım saatlik nikah ve boşanmalar var… Sermaye kadınlar, eşleri İran-Irak savaşında ölen dullar! Satıcıları da Devrim muhafızları… Adı da Mutua (Muta) nikahı… Böyle nikah olmaz! Fuhuş kapısında (Zina değil fuhuş) bir NÖBETÇİ İMAM (Molla) müşteriye NİKAH kıyıyor! 20 dakika sonra boşuyor. Yeni müşteriye nikah kıyılıyor ve Deyyus Pastarlar da “Para”yı (Onlar parsa diyor) topluyorlar… Ne adına ? “Kutsal İslam Cumhuriyeti” adına…
Allah Mutabakat nikahını O İĞRENÇ MÜSLÜMANLARA değil. Körpecik gençlere LÜTFETTİ. O halde bunun ALLAH indinde (Şahidi Allah) kuşkusuz geçerliliği var dostlarım.

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s