BAKMAK YETERLİ DEĞİL SORGULAMAK ZORUNDASINIZ?Paris Saldırısı Hakkında

Fransa- Paris, 07 Ocak 2015 tarih 11.30 saat ile;
1- aşağıdaki siyah arabadan inen özel harekat kontr gerilla kıyafetli 2 kişi bir polisi yaralıyorlar ardından öldürüyorlar ve kaçıyorlar. (arabaya binerken sağda oturan kişi yola düşen spor ayakkabıyı arabanın içine atıyor!!!)
2- arabada molotof kokteylleri ve dinci terör örgütüne ait bayraklar (!!!) bulunmuş.
3- derginin aynında bulunan belgesel çeken bir şirketin çalışanı tarafından olay kayıta alınıyor.
4- eğer bunlar aynı yerdeki dergiyi basıp 11 kişiyi katlettikten sonra neden kaçacaklarına durup yeni bir cinayet daha işlediler, filme alınmak için mi?
5- arabada siyasi propaganda amaçlı malzeme bulunuyor. tıpkı 11 Eylül “sanıkları”nın arabada delil bırakmaları gb.
6- kadın militan kim gerçekten militan mı, yoksa istihbaratın kadını mı, yoksa başka bir ülkenin istihbaratının ajanı mı?
7- en önemlisi bu adamlar “şehit” olmak istiyorlar, “cihad” yaptıklarını ilan ediyorlar. apaçık bu konuda sabıkaları kabarık ve Fransız istihbaratı tarafından çok iyi tanınıyorlar. peki, neden kar maskesi takıp yüzlerini gizlemek istesinler ki? neden özel harekat operasyonu kıyafetleri kullansınlar ki?
8- yüzleri gizlemek 1990 sonrası Amerikan ordusu özel savaş ve operasyonları timleri tarafından kullanılmaya başlayarak bütün devletlerin özel “anti-terör” denen “devlet terörü” kıyafetleri olarak kullanıldı.

9- bu kıyafetleri IŞİD gibi kontra örgütler ile piyasaya sürdüler.
Özellikle kurucusunun Benyamin Netanyahu olduğu globalist devlet terörü think tankı Jonathan Institute onunla temasta olan ABD kaynaklı Terrorism Research Center ve International Intelligense Summit gb. örgütler küresel tekelci kapitalizm iktisadi krize girip çıkamayınca dünya üzerinde globalist hegemonya için emperyalizmin yeni saldırgan strateji ve taktiklerini icra etmeye başladılar.
Psikolojik Savaş olarak genelleştirilen bu siyaset anti-komünizm sonrası düşman yaratma olarak kolay lokma olarak gördükleri islam ülkelerinin seçilmesinin dinsel nedeni yanıltmacadır. Doğrusu bütün zengin enerji yataklarının bu eski sömürge ülkelerin topraklarında oluşudur. Ama bu saldırgan siyasetin gerek kendi ülkelerinde gerekse dünyada kabulünü sağlamak için hümanist ideolojik maskelemeyi uygun gördüler. Soroscu yaklaşımlar gibi. Ama bunları kazıdığınızda karşınıza neo-nazi ırkçılığı gerçeği çıkmakta Ukrayna’da olduğu gibi. Sınıflar Mücadelesini siyasal olarak silmek amacı taşıyan bu operasyonel çatışmalar burjuvazi tarafından başarı ile uygulanıyor ise bunun suçu doğru teori-pratik-praxisi biraraya getiremeyen devrimcilerdedir. Marx’ın kızdığı gibi küçük burjuva radikal zihniyeti aralarına sızan ajanlara/muhbirlere tam bir güven ile bağlanırken, kendilerine uyaran proleter devrimcileri “polis” olarak damgalarlar…

Hali ÖZKUL

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s