YUNANİSTAN VE AMERİKA’NIN ‘SOL’ MASKELİ ÇOCUKLARI!

Yunanistan bir anda ortaya fırlatılmış, Soros solcusu lider Alexis Çipras’ın yıldızlaştığı bir seçim yaşadı… Avrupa’nın en dertli ekonomisiyle çırpınan Yunanistan’da radikal sol koalisyonun genç lideri Alexis Çipras 2 yıl önce sahneye çıktı. . Genç nüfusta yüzde 50 işsizlik yaşayan Yunanistan’da ‘umut ve değişim’ sloganını satıyor. “Avrupa’nın parlayan ‘sol’ lideri olarak parlatılıyor.
Bizim anlı şanlı köşe yazarları Çipras’ı Selahattin Demirtaş’a benzetiyor.. Çipras Amerika’nın Avrupa’daki Truva atlarından biri gibi görünüyor..
7 Ocak 2015 tarihli, ‘George Soros SYRIZA’yı fonluyor’ başlıklı yazısında- Peter Myers “George Soros Syriza’yı destekliyor.. Bakalım Yunan Troçkistleri Soros fikirleri ışığında başarıya yürüyecekler mi?” diye soruyor:.
Yunanistan’daki turuncuları kopyalayan İspanya ‘sol’cuları, Obama’nın seçim sloganı (Yes We Can!)’ın İspanyolcası ‘Podemos’ (Yapabiliriz) diyerek 10 ay önce sahneye çıktılar.. Lider olarak bir televizyoncu ‘çocuk’ seçildi. Arkadan bağlı saçları, günlük giysileriyle dikkat çeken Pablo İglesias’ın Çipras iel çok benzer özellikleri var. İspanya komünist parti üyeliğiyle başlayan politik hayatı Podemos ile yükseliyor.. Onun da George Soros ve benzer odaklarla olan dolar ilişkisi İspanyol basınında çokça yer alıyor. Atina mitinginde İglesias, iş arkadaşı Çipras’ı yalnız bırakmadı.. “Yunanistan’ı sallayan rüzgar İspanya’da da esecek!” diyerek sol yumruk salladı..
2004’den bu yana Avrupa ve Asya’da Turuncu darbelerle ünlü Sorosgiller, kapitalizmin tıkanışını, sahte sol liderlerle açmak için bir çok operasyona yeltendi..
2015 yılı, Yunanistan ve aynı dertlerden muzdarip İspanya’da kukla ‘sol’ liderler, aç umutsuz ve yorgun halkın ‘canlandırılması’ ve sonrasında elde kalanın da toptan yutulması için kullanılacağa benziyor..
Bu Türkiye’de de denenecek bir yöntemdir. Her milli, ulusalcı söylemle sahneye çıkana itibar etmeyiniz… İlişki ağlarını araştırınız.

Banu AVAR

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s