Yahudi Müslümanlar

Binlerce yüzlerce yıldır süregelen gizli bir oluşum vardır İsrailoğulları içinde: Fedanlar veya fedailer.

Hahamlara hizmette kusur etmeyen gençkızlar [1] Kabbala-Talmud (muharref Tevrat /Torah /Töre) emirleri uyarınca diğer toplumların ahlak yapılarını bozmak için gönüllü olarak harekete geçtiler ve fahişelik yapmaya başladılar.

Genelevlerde önce kendileri çalıştılar.

Örneğin Osmanlı’da ilk randevu evi malzemeleri yahudilerdir. Sonra Ermeniler ile Rumları sermaye yaparak kendileri patron oldular Sektör tastamam yerine oturunca patronluktan da çekildiler ve en sonunda ortada yahudi tele-kız kalmadı.

Yalnızca fuhuş mu? Elbette hayır!

Akla gelebilecek hemen her alanda bu dejenere ve deformasyonu neredeyse tüm toplumlara uyguladılar.

Örneğin hristiyan aleminin içine, rahip, rahibe vb. görünümlerinde girdiler. İsa ss ve Meryem ss isimlerini kullanarak; hurafeleri, bidatları, iftira ve uydurmaları, yani Allah düşmanlığını onlara aşıladılar.

Örneğin imam bilmem ne örtüsü altında islam alemine bulaştılar.

Resulullah ss efendimizin vefatının ardından İKİ ASIR küsur sonra hikayeler yazmaya başladılar. Sözde müslüman özde yahudi olan İmam Buhari (Buharalı tüccar Bukhari) [2] bunlardan biridir.

Buhari, Müslim, Hanbeli, Hureyre vb. slipırslar, lavranslar, ajanlar (kafir ve münafıklar) eliyle, tıpkı hristiyanlıkta olduğu gibi ama bu kez de Muhammed (selat ve selam) adını kendilerine kalkan yaparak HADİS İFTİRALARI üretmeye başladılar (aslında o hadisen yüftera kaynakları muharref Tevrat’tı, yani üretim değil de bir tür türetim yapıyorlardı).

Böylelikle SÜNNETULLAH (değişmez ALLAH YASALARI) yerine Sünneti Muhammedi (Seniyye) getirildi.

Oysa “Sünneti Seniyye” dedikleri Resulullah ss DÜŞMANI olan kafir ve münafık Ebu Süfyan’ın yasalarıydı: Sünneti Süfyani. Yoksa Allah’ın Resul’ü ile hiçbir ilgisi yoktu.

İşte yahudiler, o SÜFYANİ yasalarını; HADİS, FIKIH, ŞERİAT vb. ile islam alemine sokarak yüzlerce yıldır milyarlarca insanı KUR’AN’dan uzaklaştırdılar (çarşaf, türban, sakal, cübbe, sarık, tesbih, sünnet vs. vs. bunların tümü yahudilerden geçmedir).

Bugün kendilerine müslüman diyenler gerçekten de öyleler; onlar ehli kitap kafir müslümanlardır. SİYONİZM-SÜFYANİZM (Kurayza-Kurayşa) işbirliğinin direktiflerini, idareci oldukları (seçim hileleriyle atandıkları, yönettikleri) ülkelerde ikame ve idame etmekle görevlendirilmişlerdir.

Çok uzaklara gitmeye gerek yok. Bakınız şu güzel vatanımıza, Türkiye’ye! Ülkenin yarısını oluşturan hüloğlar FAHRİ İSRAİL VATANDAŞI olarak yaşamlarını sürdürüyorlar.

Saidi Nursi’sinden Saidi Kürdi’sine, Fetullah’ından Tayyip’ine, Gül’ünden Davutoğlu’na ve onların seçmenlerine taraftarlarına kuyrukçularına sempatizanlarına varıncaya değin, ne kadar mezheb tarikat cemaat vb. varsa hepsi, sözde antisemitic görünüp özde SEMİTİC yaşıyorlar.

recep_tayyip_erdogan

[1] Tapınağı temizleyen teenager kızlara havranüsa denir (nasıl da benziyor hayrünisa ile). Bunlardan bir kısmının geyşalık gibi özel görevleri vardır. Ve İsrail ŞERİAT’ına göre yılda bir kez serbestçe kafayı çekerek sarhoş olan hahamlar, o kızlarla birlikte olurlar. Sonra keçi kesip yedikleri haltların günahlarını o hayvanlara yüklerler.

[2] Bknz. sünni kaynaklarda dahi Buhari için, kimi yerde babası kimi yerde dedesi gayrimüslim (doğrusu yahudi) denir. Hatta onun TEVRAT HAFIZI olduğu da yazılmaktadır (ama nedense KUR’AN HAFIZI olduğu belirtilemez).

RZİ

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s