ASALA MOSSAD+CIA Kuklası mı?Gladio nun İç Yüzü-Halid ÖZKUL

ASALA bir MOSSAD KONTRA örgütü liderini de MİT değil KGB vurdu çünkü Moskva metrosunda bomba patlatıp 34 Sovyet vatandaşını katletmişlerdi eylül 1976.
Türkiye’de ASALA’yı devrimci zanneden salaklar var. bakıyorum idam edilen salak için ağıt yakıyorlar. Türkiye sol ve devrimci hareketinde salaklık ve cahillik devekuşlarını kıskandırır boyuta ulaştı özellikle etnik milliyetçilik yalakalığı iğrençlik ötesi. tam bir kanalizasyon manzarası… utanç verici…

THKPC ve THKO’nun devrimci onurlu mücadelesi ardından olanlar, bu şanlı anının takipçisi saf devrimcilerin katliamları ile sonuçlandı ama kimse hala sağ kalmayı başarmış guru taslaklarından hesap sorma yürekliliğini gösteremiyor. Şimdi Gezi Başkaldırısı’nı bozdurup-bozdurup harcama peşinde bir takım adamlar var. izin verilmemeli… “feda” diye bir dinci ideolojik manyaklığı devrimci mücadeleye yamamak isteyen ajan provokatörlere fırsat verilmemeli… devrimcinin görevi her ne şart olursa olsun SAĞ KALIP devrimci kadrolar kurmak, devrimci ihtilal için hazırlık yapmaktır. “ölüm oruçları”ndan kendini feda etmek yani intihar etmek değil. bunu devrimci saflara sokmaya kalkan idealistler ajandırlar, sınıflar mücadelesinin gizli ve açık düşmanlarıdırlar…..

“ABD-İzrael Global Devlet Terörü-Jonathan Institute” Halid Özkul. Siyah Beyaz yay. 2011. bu kitabımda bunların listelerini yayımladım. kimse tartışmadı bile çünkü bütün sol ve devrimci örgütlerin MK içinde devlet denetimi var. devletin faşist terörist faaliyetlerinin açığa çıkmaması için şebeke kurulmuş. ABD, İzrael, Britanya, AB. kapitalizm bu sistem ile suni dengeyi sürdürüyor. bunların belgelerini toplayıp analiz edip yayımlıyorum. ama görme-duyma-konuşma ambargosunu aşamıyoruz.

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s