Deccal ve Glifosat !-Ebu hukema Es-Sufi

Deccali sistemin sinsi tuzaklarından bir tanesi de Glifosat’tır! Glifosat yoluyla beyinler dumura uğratılmaktadır.Glifosat’ın doğaya ve insanlara verdiği zarar sayılamayacak kadar çoktur!
Glifosat’ın bizi ilgilendiren yönü ise, hangi sinsi metodlarla beyinimizi dumura uğrattığıdır!
Glifosat, beyin, akıl ve düşünce yapısını manipule eder, zeka ve IQ’yu düşürür! Beyinden sudur eden manevi güçleri yok eder, akl-ı selimi bozar, teffekür ve taakkul yetimizi giderir.Basiret ve firaseti bulandırır.Kognitif özellikleri indirger.
İnsan beynine karşı üretilmiş ultimatif bir silah ve zehirdir!
İnsanları beyinsizleştirmenin, ruhsuz zombilere dönüştürmenin, sinsice bir metodudur! İnsan beyninden kaylanacabilecek tehlikelerin önüne geçmek için tasarlanmış bir fomüldür!
Glifosat nedir?
Glifosat, Montanso şirketi tarafından üretilmiş olan bir tarım ilacı/ zehiridir!Geniş spektrumlu bir herbisit’tir.Round-Up olarak da bilinmektedir!
Tarım sektöründe kullanılır.Tarladaki tahıllara saçılır.Özellikle unlu mamüllerde kullanılır.
Hergün ekmek ve unlu mamüller tüketen insanın önüne bu şekilde gelir.
Glifosat Nasıl İşler?
Glifosat, Aroma Aminoasitleri olarak geçen Fenilalanin,Triptofan ve Tirozin moleküllerin sentezi/ oluşumu için gerekli olan Enzimleri bloke eder!
Glifosat aynı zamanda ”Şelasyon” yoluyla gerekli İyonları/ Mineralleri bağlar ve onları işlevsiz kılar!
Bu ne demektir?
Bitkiler aroma üretememekte ve bizler bu aminoasitlerden mahrum kalmaktayız.
Netice:
Yediğimiz herşeyin ”saman” tadında olması.Yediğimiz hiçbirşeyden tat alamayışımız!
Bu tatlardan mahrum kalmamız bizleri obeziteye ve depresyona iter..
Aromalar eksik olunca mutluluk hormonları da salgılanamamaktadır.Bu da bizleri mutsuzluğa, bunalıma, depresyona, strese ve öfkeye sevketmektedir!
Aromalar insanı halinden memmun kılar.Mutlu insan öfkeli ve agresif olmaz.Mutlu olunca kendisi ve çevresi ile barışık halde olur.Günah ve haramlardan sakınır.Çünkü bir doyum içindedir.Doyumsuzluk insanı her türlü harama ve yanlışa sevk eder!
Tad ve aromaları gıdalardan kaldırmakla toplumsal fesada yol açmaktadırlar.Bu yolla her türlü haramı, günahı, yalanı, hatayı, bunalımı, depresyonu, stresi, öfkeyi ve saldırganlığı teşvik etmektedirler!
İnsanlığı doğru yoldan saptırmanın çok etkili bir metodudur! Kitlesel ahlaksızlaştırmayı, edepsizleştirmeyi, hayasızlaştırmayı ve terbiyesizleştirmeyi tetiklemenin çok etkili bir formülüdür!
Şelasyon nedir?
Glifosat vücuttaki bütün faydalı ve gerekli iyonları/ mineralleri bağlar.Örneğin demir, magnezyum, kalsiyum, sodyum ve potasyum.Bu iyonların vücut işlemleri için hayati bir önemi vardır.
Glifosat bu iyonları bağlayıp Aluminyum için yol açar.Aluminyum da gerisini halleder!
Aslında deccali sistem bir senfoni gibi çalışır! İnsanı saptırmak için bütün sektörler beraber çalışır/ ortak hareket eder.Gıda sektörü, sağlık sektörü, tarım sektörü vs. Tarım sektörü Glifosat ile bedenimizdeki İyonları yok eder.Havacılık sektörü Chemtrails yoluyla Aluminyum saçar.Gıda sektörü ve diğer sektörler ürünlerine Aluminyum katar! Ortaklaşa bizleri güçsüz ve bitkin kılarlar!
Beyinde meydana gelen hasarlar!
Glifosat aromaları yok eder.Aromasız kalan beyin mutsuz ve depresif olur.Böyle olunca işlev ve fonksiyonlar yeterli oranda icra edilemez!
Glifosat, şelasyon yoluyla beyindeki iyonları/ mineralleri bağlar! İyonlar eksik olunca nöronlar (beyin hücreleri) çalışamaz.Böyle olunca akıl, zeka ve İQ’umuz geriler.Beyinler dumura uğrar ve beyinsizleşiriz.Tefekkür-taakkul etmekte zorlanır, en basit hakikatları bile görmez hale geliriz.Basiret ve firaset bulanır, hakikatlar net bir şekilde görünmez!
Glifosat, enerji molekülü ATP’yi koruyan Magnezyumu bağlar.Magnezyum eksik olunca yerini Aluminyum doldurur.Aluminyum ATP’yi işlevsiz kılar.ATP enerji kaynağı olmaktan çıkar.Enerji olmayınca nöronlar/ beyin çalışmaz.
Glifosat kandaki demiri söker.Demir eksik olunca oksijen taşınmaz.Oksijen yetersizliği ATP üretimini durdurur.Düşük enerji nöronal aktiviteyi bloke eder.En fazla ATP tüketen organ beyindir.ATP yetersizliği ilk beyinde hissedilir.
Netice:
Glifosat, beyinsel fonksiyonları düşürmekte, insanları beyinsizleştirerek zombilere dönüştürmektedir!
Glifosat = Geri zekalılığa ve düşük İQ’ya doğru seyreden bir toplum/ insanlık!

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s