Freud ve Psikiyatride siyonist oyunu

Sigmund Sholmo Freud(1856-1939) hastalıklı görüşlerini topluma kabul ettirerek İlluminati’nin kültürü nasıl dezenforme etiğine çok güzel bir örnek teşkil ediyor, tabiki kontrol altındaki medya ve eğitim Freud’u Peygamber ilan ediyor.

Popüler kültürün oluşumunda, “Cinsel devrim” gibi akımların arkasında hep Freud vardır. Freud hayataki amacın libido(cinsel doyum) olduğunu benimsemiştir, “Aşk yoktur, libido vardır”. İlginç (hasta) görüşlerinden bir başkasıda “Oedipus Complex” yani çocuğun karşı cinsteki ebeveynine cinsel isteği olduğu ve aynı cins ebeveynine bu yüzden nefret duyduğunu söylemiştir, “Ensest ilişki, insanın içinde uyuyan bir yaratıktır. Ve bu yaratık hiçbir zaman uyanmaz. Ancak bazen, uyurken, çok şiddetli horlayabilir”, demiş üstad. Freud kendiside böyle bir ilişkiye girmiştir, karısının kardeşiyle.

1897’de B’nai Brith adlı siyonist örgüte katılması ile kariyerinde yükselmeye bu dönemden sonra başlamıştır. Ünlü Psikanaliz kuramı da sapık davranışları doğal karşılamak için geriştirilmiş bir kuramdır, Psikoloji Profesörü David Bakan’a göre Freud psikanaliz tekniğini Kabaladaki sapık öğretilerden almıştır. [Sigmund Freud and The Jewish Mystical Tradition, David Bakan]

Freud, Alfred Kisney’in öğrencisidir(Kisney mastürbasyon yapmaya çalışırken ölmüştür), hocasıda onun gibi sapık öğretileri benimsemiştir, homoseksüeliğin bir “seçim” olduğu ve Amerikada farklı bireylerle ilişkinin “norm” olması gerektiğini savunmuştur.

İlluminati’nin amacı yeni insan yaratmaktır(Transhuman) bunun için insan doğasını tekrar dizayn etmek zorundalar, cinsellik insanın en zayıf noktalarından biridir ve oyun cinsellik üzerinden oynanıyor, Sikko da bu konudan bahsetmişti hatırlarsanız. Peki sex hayat amacı olmuş nesiler yetiştirmekle asıl amaçlanan ne? Bence toplumu aptalaştırması dışında hedeflenen “Aile” kurumunu ortadan kaldırmaktır, aile yok olursa kültür yok olur, kültür yok olursa medeniyet, medeniyet…(devam etmeme gerek yok sanırsam). İnsanı insan yapan Dil, Kültür, Milliyet ne varsa yok etmek ne olduğunun bilmeyen insan istiyorlar.

Sonuç olarak, bakıyoruz, Hz. Wikipedi Freud’u peygamber ilan ediyor, Bilim adına kandırılıyoruz(Din adına kandırıldığımız yetmedi mi), Darwinide bu grubun içine dahil edebiliriz, Adnan Oktarı karıştırmayın arkasında Siyonistler vardır, malın teki, ‘Evrim’, ‘Evrim teorisi’, ‘Sosyolojik Darwinizm’ ayrımlarını yapamaz, “Manipülasyon”dan başka bir şey yapmıyor. Bu konuda doğru düzgün bir çalışma olarak “James Perloff” ve “The Scientific Dictatorship” – Phillip D. Collins, tavsiye ederim, neyse konuyu dağıtmayayım. Eklemek gerekirse Freud’un görüşleri daha çok Batı Medeniyeti ve diğer ülkeredeki ‘batıcı/modern’ geçinen insanlara popüler kültür ile benimsetilmeye çalışılsada ülkemizde muhafazakar geçinen kesim hiç namuslu numarası yapmasın. İlerleme adı altında altımızı kazıyorlar, savaş Sağ-Sol, Din-Bilim değil, savaş onlarla biz arasında ama bu savaşta sessiz silahlar kullanılıyor, bişeyler yapmadan önce neyle karşı karşıya olduğumuzu iyi anlamamız gerekiyor, siz siz olun ayık olun.

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to Freud ve Psikiyatride siyonist oyunu

  1. Güzel bir yazı olmuş. Klavyenize sağlık.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s