TÜRK ASKERİNE KARŞI, İKİNCİ ÇUVAL OPERASYONU

ENVER SEDAT, ÖZEL KUVVETLER KOMUTANLIĞI VE İŞGAL FAALİYETLERİ

Tarih 06 Ekim 1981, Mısır Devlet Başkanı Enver Sedat bir tören esnasında öldürüldü. Suikastı düzenleyenlerin Müslüman Kardeşler olduğu söylendi. Sedat”ın İsrail”le yakınlaştığı için öldürüldüğü iddia ve ifade edildi.

Ancak bilinmeyen bir gerçek vardı.

Nil Deltası”nda savaşmak üzere 1980 yılına kadar Mısır sadece bir TUGAY Özel Harekât Birliği yetiştirmişti.
1980 yılının ortalarına doğru Enver Sedat tarihi bir karar aldı; 1981 yılının sonuna kadar ikinci bir Özel harekât Tugayı”nın yetiştirilmesi emretti. Hemen işe başlandı 2 Tugaylık eleman seçildi ve yetiştirilmeye başlandı. 1981 yılının Mayıs ayında tüm seçmeler tamamlanmış ve elemeler sonucu elde 1 Tugay ve emniyet payı olarak da artı % 10 eleman kalmıştı.

Enver Sedat, bu kararı vermeden önce çevresinde çok güvendiklerine konuyu açmıştı.
O günden itibaren ABD”nin değişik baskılarına maruz kalmış, kendisi ve ailesi ile ilgili pek çok dosya uluslar arası ve ulusal medyaya verilerek önce şantaj sonra da yayın operasyonu başlatılmıştı. Sonunda ABD”nin taşeronu Müslüman Kardeşler Örgütü tarafından öldürüldü.

Uzun yıllar Türkiye Cumhuriyeti Devleti”nin zeki (!) askeri ve sivil bürokratı Ortadoğu”da Müslüman Kardeşler ile çalıştı ve operasyonlar (!) yaptırdı. En son büyük bir utanç vesilesi olarak tarihe geçen Mercedes Operasyonu”nda da Müslüman Kardeşlerden yardım ve destek alınmıştı.

Peki, bizdeki Özel Kuvvetler Komutanlığı üzerinde estirilen ahlaksız fırtına ile bunun ne alakası var diyebilirsiniz.

Küresel Eşkıya ABD”nin Irak”ta düzenlediği ilk ÇUVAL OPERASYONU Türk Özel Kuvvetler Komutanlığı üzerinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti”ne, Türk Milleti”ne bir meydan okumaydı ve çok da başarılı oldu. Onurumuz, şerefimiz iki paralık edildi. O tarihten sonra Ortadoğu ve Kafkaslar Bölgesi”nde bizimle hareket etme isteğinde olan tüm unsurlar, başta Türkmenler Türkiye Cumhuriyeti Devleti”ne güvenemez oldular. Kendi başlarının çaresine baktılar.

2006 yılında Türk Özel Kuvvetler Komutanlığı Tümen seviyesinden Kolordu seviyesine çıkarıldı. ABD, İsrail ve onların Türkiye”deki artıkları bas bas bağırmaya başladılar.

Bu operasyon, hamam böceği kadar bile hükmü ve değeri olmayan Hüsnüyadis”in torunu Bülent’e karşı yapılacağı iddia edilen düzmece suikast iddiasından sonra, Türk Silahlı Kuvvetleri”nin başına yine Özel Kuvvetler Komutanlığı üzerinden geçirilen İKİNCİ ÇUVAL“dır.
Bu kez işin başında ABD”nin Eş Başkan adı altında ülkemizin başına tebelleş ettiği Türk Pasaportlu bir başka yaratık ve şürekâsı vardır.
Emir Küresel Eşkıya”dan gelmiştir.
Küresel Eşkıya”nın teknolojisi kullanılarak Özel Kuvvetler Komutanlığı”ndaki bütün bilgisayarlardan bilgiler çekilmiş, işlenmiş ve sonunda da Türkiye”deki veled-i zinaların eline, bulmaları gereken her türlü doküman ve belgenin haritasına kadar her şey verilmiştir.

Bu operasyon ERGENEKON adı verilen şarlatanlığı ağızlarına-yüzlerine bulaştıranlara verilen ikinci büyük kozdur.

Bu operasyona Kırma OBAMA”nın Afganistan”da kullanılmak üzere istediği Türk Askeri birlikleri konusunda Türk Genelkurmay Başkanlığı”nın İTİRAZI ve teklifi REDDETMESİ sonucunda karar verilmiştir. Operasyon için 1999 yılından beri devam eden hazırlıklardan elde edilen tüm bilgilerden, Fettoş”un Özel Harekât”ın çok önemli noktalarına sızan rütbeli-rütbesiz personelinin günlük raporlarından büyük ölçüde faydalanılmıştır.

Neden? Neden?

Orgeneral KIVRIKOĞLU”ndan bu yana Özel Kuvvetler Komutanlığı, NATO”nun ve ABD”nin “çantada keklik” gördüğü bir kuvvet olmaktan çıkmış MİLLİ olmuştur.

Özel Kuvvetler Komutanlığı felç edilmeden Türk Silahlı Kuvvetleri”ne zarar verebilmek neredeyse imkânsızdır.

Dahası, Özel Kuvvetler Komutanlığı”nın başına çuval geçirmeden Türkiye Cumhuriyeti Devleti”ni dizleri üzerine çökertmek mümkün değildir. Peki, komutanlar (!) neden sessiz ya da tepkisiz görünmektedirler? Onun yorumunu sizlere bırakıyorum, buraya yazıp da sizlerin midenizi bulandırmak istemem.

Ancak tezgâh çok boyutludur. Armenian and Kurdish Party”nin Yüce Mahkeme”deki en önemli kuklası, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Anayasası”na aykırı olarak çıkarılan bazı yasaların mahkeme tarafından incelemesini kasıtlı olarak geciktiriyor. O da kendi üzerine düşeni yapıyor.

Diğer taraftan, olayı “vaka-i adiye” den kabul etmek ve böyle yansıtmak en hafif ifade ile şarlatanlıktır.

Türk Özel Kuvvetler Komutanlığı”na karşı ilk operasyon Org. Çevik BİR denen mezhebi, meşrebi, menşei belirsizin planı ve komutası ile gerçekleşmişti. “Nasıl olur?” demeyin. 28 ŞUBAT denen şarlatanlığı bambaşka kılıflar altında tezgâhlayıp uygulatan bu adam emekli olduktan sonra, Fettoş”un sağ kolu İhsan KALKAVAN”a danışmanlık yapmıştır. Muhtemelen bu görevi de hala sürdürmektedir.

KLERANS İHLALLERİ

Türk Özel Kuvvetler Komutanlığı”nda yapılan aramalar esnasında o karargâhta olmasına ve üst düzeyde bulunmasına rağmen pek çok rütbelinin Nüfuz Etmesi”ne dahi izin verilmemiş KOZMİK BELGELER”e, hiçbir güvenlik soruşturması yapılmamış savcılar ve hâkimler belgelere nüfuz etmiş, belgeler kamerayla da olsa kopyalanmıştır.

Bunun anlamı şudur.
KLERANS İHLALİ.
Yani, KOZMİK BELGELER artık birer paçavradır. Yakılarak yok edilmesi gereken Türkiye Cumhuriyeti Devleti”nin varlığı ve bekası ile ilgili ÇOK GİZLİ gizlilik derecesine sahip dokümanlardır. Kısaca Türkiye Cumhuriyeti Devleti şu anda savunmasız durumdadır. Çünkü ÇOK GİZLİ planlar, ilgisiz ve yetkisiz kişilerin eline geçmiştir.

Özel Kuvvetler Komutanlığı aynı planları sil baştan yapmak zorundadır ve bunun için gereken en az süre 8 aydır.

Burada kullandığımız KLERANS kavramı, en basit anlamı ile görevli şahısların YETKİ düzeylerini belirleyen GÜVENLİK ve YETKİ belgesidir diyebiliriz. Bu belge rütbesi ne olursa olsun birine verilmesi gerekiyorsa, o kişinin yedi ceddi, eşi, çocukları, akrabaları, özel bağlantıları, arkadaşları, eş ve dostları, tarikat ve örgüt bağlantıları oya işler gibi araştırılarak verilmektedir.

Aramalara sadece bir polisin o da elinde kamera ile sızabilmiş olması belki bir tesellidir. Çünkü bu kez Fettoş”un copları, ERGENEKON sürecinde olduğu gibi neyin savcısı olduğu belli olmayan adama dikte edemeyeceklerdir. Savcı adına atacakları sahte imzalarla arama, tutuklama yapamayacaklar, tahliye isteklerini bürolarında yazıp imzalayıp başvuran müvekkillere RED kararlarını tebliğ edemeyeceklerdir.

Hatırlar mısınız bilmem, bir ara Armenian and Kurdish Party”in bir kuklası(Resul TOSUN) “Ankara”da Özel Kuvvetler Komutanlığı Karargâhı”nın ne işi var” diye zırlamıştı.

İnternet arama motorlarında o tarihe gidin ve bu operasyonun ne zaman başlatıldığını kendi gözlerinizle görün.

ATATÜRK”n Gençliğe Hitabesi”ndeki şu cümleleri sizlere hatırlatmak isterim:

“Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler.”

Ama kimse korkuya, umutsuzluğa ve şüpheye kapılmasın, bu savaşı er ya da geç MİLLİ KUVVETLER kazanacaktır. Akılla, bilgiyle, çalışmayla ve davayı şahsi menfaatlerinin üzerinde tutarak. İnançlı olmak lazım, beynimizdeki son hücreyi de bu uğurda kullanmadan ölmek bizlere haramdır. Yani bu uğurda ölürüm diyerek değil, “bu uğurda ceset oluncaya kadar mücadeleye devam ederim, sonra da cesedimi bu davaya veririm” diyerek mücadele edilmelidir.

Cem YAREN

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s