ASKERİ OKULLARDAN ATILAN GENÇLERE

YURTSEVER TÜRK GENÇLERİNE SESLENİYORUM…
sizler büyük bir ümitle askeri okullara girmenize rağmen, sebebini sonradan öğrendiğiniz meşum bir yapının mobbing ve işkenceleri neticesi gene bu okullardan ayrılmak zorunda kalan dürüst gençlersiniz…
şimdi birçoğunuz yeni arayışlardan sonra başka hedeflere yönelmiş durumdasınız.bu yaşamınızda mutluluk ve başarılar dilerim..
ben emekli jandarma astsubayı Bilal KILIÇ…telefonum 0530 119 91 33

ankara da ikamet ediyorum..oğlum ümit berkan KILIÇ ta sizler gibi mağdur edilenlerden..peki neden mağdur edildiniz?.. ve bu konuda neler yaptınız?..

Yurtsever aydın gençler,kardeşlerim
,sözlerimi asla siyasi mesaj vermek için değildir,lütfen bu şekilde değerlenirmeyin..Ülkemizde kökü 1962 yıllarına dayanan FETULLAHÇI tabir edilen bir yapıyla çevrilmiş,bir virüs misali tüm kadrolar içine sirayet etmiş sözde dini bir yapı ama esasen ihanet çetesidir.

mütedeyyin insanların dini duygularını istismar eden başta amerikan ve israil emperyalizmine hizmet eden bu ihanet çetesinin gün yokki ihanetleri ortaya çıkmasın..maalesef Türk devleti kurumlarının hemen hemen her tarafında var olmuşlardır.Türk Silahlı Kuvvetleri bu örgütün yumuşak karnıdır..neden karnıdır.zira bu ihanet çetesinin TSK içindeki üyeleri belli olmasına rağmen henüz deşifre edilmemişlerdir.ancak güneş doğuyor..

Saygıdeğer Gençler,bu ihanet çetesi 2007-2012 arasında özellikle kara harp okulunda sizler gibi dürüst düzgün 1900 gencin hayatını karartmıştır.
bu okul hakkında o kadar çok haber ve şi,kayetler yapılmış ki en son 2012 yılında TBMM dilekçe komisyonu okulda araştırma yapmıştır.ama aleyhte sonuçlanmıştır.peki neden sonuçlandı..
Çünkü organize bir şekilde Meclis araştırmasına yanıt vermişlerdir,anında 70 sözde cemaatci öğrenci yalan tanıklık yapmışlardır..
Gençler…Bu ihanet çetesi milli sınavlarla 6 milyon kişinin geleceği ile gene oynamışlardır.2010 yılında tam 38 sınavda hile yapmış hırsızlık yaparak kendilerine payeler elde etmişlerdir.dolayısıyla müslüman bile değillerdir,oysa islamda hırsızlık çok büyük günahtır..

Türk Silahlı Kuvvetlerinin mümtaz subayları uygulanan kumpasla mağdur olmuş yerlerine ise kendilerine angeje olan namussuzlara terfi imkanları sağlanmıştır.
.devasa (155 milyar dolar) zenginliğe sahiptirler..liderleri olan eşşeoğlueşşek pensilvanyada keyif sürmekte bu ulusa düşman ülkenin utanmadan çıkarlarına hizmet etmektedir.

Türk genci zekidir,çalışkandır diyen Ulu önder acaba bu sözü bugünler için mi söylemişti dersiniz..evet derseniz yanılıyorsunuz,çünkü öyle genç çok az,zira bu vatan hainlerine DUR diyen gencimiz çok az..neden?..
adına paralel,haşhaşi,fetö denilen yapının TSK içindeki uzantıları gün yokki zulüm yapmasınlar en son Bülent tarakçı ve Bektaş kerem Bülbülü de maalesef okuldan uzaklaştırdılar..hemde disiplin puanıyla son sınıfta..(3 gün önce)
YURTSEVER AYDIN GENÇLER…ben kişisel olarak bu alçaklara karşı bir mücadelenin içine girdim,zaten benim kemalist özelliğim nedeniyle oğlum Ümit Berkan KILIÇ’ın geleceği karartıldı..ama hiç önemli değil..şimdi daha güçlüyüz..Halen askeri okullarda okuyan paralelci emniyet müdürlerinin 35 çocuğu tespit edilmiştir…bunlar özellikle 2011-2013 arası sakarya tabur komutanı olan ekrem KÜÇÜKBERBER tarafından himaye edilmiştir.bu adam gibi tüm okul kadrosu okul komutanı hariç cemaate angajedir.

Gençler sizlerden tek bir şey rica ediyorum..Tarihe not düşmek lazım,lütfen bana askeri okulda gördüğünüz mobbing,işkence ve zulümlere ait yaşadıklarınızı yazın ve gönderin..ben bu namussuzlara karşı tek başımada olsa mücadele ederim..inanın bunlar çok korkak vatan hainleridir..çünkü hainlerin genel özelliği korkaktırlar,merhametsizdirler ve en önemlisi sinsidirler..

emekli jandarma astsubayı Bilal KILIÇ

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s