“KOMPLO TEORİSİ” VAR MI?-II

Hiç şüphe yok ki RTE belediye başkanlığı dahil 17 yılda ama özellikle başbakanlığının son döneminde TC’nin “Türk-İslam/Sünni” resmi ideoloji ile yaşama geçirdiği kanlı entrikalar hakkında detayları eline geçirdi. Aynı şeyi Kenan Evren yapmış, bunun için kimse kendisine ilişememişti.

RTE’ı iktidara NATO-Stay Behind’ın 1997 Brüksel kararları ile yenilenen (“Soğuk Savaş” döneminde Pentagon’daki kod adı ile “Ergenekon”- bu bilgiyi gerek merhum em.tuğam. Vedii Bilget -ki TSK’da bilimsel sosyalizm hakkında bütün kitapları okumuş yegane insandı-, gerekse NATO’dan çalınan KGB arşivlerindeki Amerikan belgeleri doğruluyor) “Bilkent” mahfeli getirdi.

Yanına “sırdaş” olarak aynı şebekenin Güvenlik Enstitüsü’nden “doktora verdikleri Hakan Fidan’ı kattılar. 2007’de “son kullanma tarihi” dolan TSK ve bağlantılı sivillerin temizlenmesini (Suriye operasyonunu garantiye almak ve bir “Chavez” tehlikesini yok etmek için gözdağı verme) “Soğuk Savaş” döneminde anti-komünist Haçlı Seferi içinde yıllarca ortalığı kana bulayan Mankurtları bulup Mançurya Kobayları olarak yetiştiren “Komünizm ile Mücadele Derneği” kökenli “Fetoş”gillere bıraktılar.

Rant kavgası tuzağına çekilen “Fetoş”giller “paralel devlet” ilan edilip derdest edilmeye başlandı. Tabii burada “Ergenekon” şebekesinin 3. kademesinin en önemli adamlarından Mehmet Ağar’dan sonra önemli adamı “RTE”ci saflara iltihak eden Hanefi Avcı denen Gestapo şefini atlamamak lazım.

Amma ve lakin bavulları ile cezaevinin önünde bekleyen “Kemalist Darbeciler”(!) asıl ihanetin eski devrimcilerin “Aksak Timur” adını taktıkları şebekenin en kıdemli sızmasından geldiğini hala fark edemediler. Böylece RTE eski kılıç artıkları “Ergenekon”cuların taktiklerini, “Bilkent”ci Fetoşculara karşı kullanmaya başladı.

“Bilkent” örgütlenmesi olan “Özel Güvenlik Sistemi”nin hedef alınması da rastlantı değildir. Bunlara bizim solcularımız hiç kafa yormaz. Bunlar onlar için “Komplo Teori”si, solcularımız “Bilkent”çidir ne de olsa. entelektüeldirler… Etnik milliyetçidirler. Devrimcilerimizin önderliği gittikçe amatörlerin elinde kalmaya başladığı için şebekeye sorun teşkil etmiyorlar. Ayrıca birbirlerine bok atmakta yarışıyorlar. Çünkü MİT-EİD ajan-provokatör kurslarını bitiren üniversite ve ABD/Britanya lisanslı “pratisyen”ler onlardan daha bilgi-bilimsel çalışıyor. Aslında Vahim olanda bu Marx’ın tepesini attırdığı gibi bunlar “aralarındaki polislere arkadaşlarından daha çok güveniyor, kendilerini uyaran yoldaşlarına da polis gözü ile bakıyor” teee 1860’larda yazmış koca usta. Ciddiye alınmadığı için Paris Komünü barikatlarından gedik açtı ikisi sonra Fransa’da devrim bitti; haydi sandığa yerseniz….

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s