Depremin Sırları … Herkesten Gizlenen Gerçekler … Dehşet Verici Olaylar …

Kocaeli’nde 45,000 kişiye ölüm getiren depremin nedeni doğal afet mi yoksa kıyamet silahı denemesi mi?

Depremin önceden olacağı biliniyor muydu?

“Kanadalı Bilim Adamı, Profesör, Toronto Üniversitesi Deprem Uzmanı” olarak lanse edilen, ancak gercekte Ontario’da “Earthquake Forecasts Inc.,” adında bir şirket ve bir de yerel bir adres dışında başka hiçbir kimliği bulunmayan Karl Buckthought adındaki bir şahsın, Türkiye’deki depremlerle ilgisi ne? Buckthought’un yaptığı tahminler için kullandığı kaynaklar neler?

Saros’ta 10 Temmuz’da deprem olacağını iddia eden, ancak belki de gerçekte 17 Ağustos depremini 48 gün ve 240 km hata ile bize haber veren bu sözde bilim adamına sonra ne oldu? Bugün nerede? Neden ortaya çıkmadı, çıkamadı, bir demeç veremedi? Halen hayatta mı? Yoksa bildiklerini söylemesin diye öldürüldü mü?

Buckthought’un sözde Gelibolu depremini bir yıl öncesinden tahmin ettiği ifade edilen bu “bilimsel yayın” nerede? Bu haberi kim uydurdu?

Amerikan HAARP Projesi (HIGH FREQUENCY ACTIVE AURORAL RESEARCH PROGRAM) ile Kocaeli Depremi arasındaki ilişki ne?

Kaliforniya’daki San Andreas fay hattı ile Kuzey Anadolu fay hattı arasındaki inanılmaz benzerlik neden çok önemli?

Stanislav Lunev adlı Rus casusunun Amerika’da yayınladığı kitapta açıkladığı (http://tr.scribd.com/doc/55599812/Stanislav-Lunev-on-Russian-earthquake-weapon-and-secret-war-plans) korkunç deprem silahı ne? Bu silah bugüne kadar kaç yerde denendi? Sonuçları ne oldu?

Kaliforniya’da China Lake’de yer altındaki çok gizli askeri üs’te saklanan korkunç askeri sır ile bu silahın ilgisi ne?

Depremin hemen akabinde kurulu bir senaryonun devreye girmesi ile, kilometrelerce kareyi kaplayan tüm bölgede elektrikler ve telefonlar emir alınmış gibi aniden kesildi. Bu emri, kim hangi habere veya ön bilgiye dayanarak verdi? Neden bölgenin 4 saat için iletişimi ve enerjisi kesilmek istendi? Karartmanın saklamak istediği asıl neden neydi?

Deprem neden tam Gölcük altında oldu? Askeri üssün depreme dayanıklı binaları neden depremle birlikte unufak oldu?

Deprem neden gece sabaha karşı saat tam 03:01:17’de oldu? Saat tam 03:00’te ne oldu? Bu saatin önemi ne? Bir şirketin kameralarında tespit edilen o saate ait dış mekan görüntüleri neden yok edildi?

Deprem gecesi İsrail asker ve subaylarının Gölcük’te işi neydi? O gece bu asker ve subaylar nerede kaldılar? Deprem sonrasında enkaz altından kaç İsrail askeri çıkarıldı? İsrailli personelin Gölcük’te bulunmalarının asıl nedeni neydi? Deprem sonrasında İsrail neden hızla deprem bölgesine yüzlerce askeri ve uzman personel sevk etti?

NTV’nin 24 Ağustos haber bülteninde CNN’in Ecevit ile yaptığı röportajda muhabirin “PKK’nin depremle ilgisi olabilir mi?” sorusuna Ecevit neden mantıklı bir cevap veremedi de “hiç sanmıyorum” diye garip bir cevap verdi?

Deprem sabahı neden Cumhurbaşkanı ve Başbakan saatlerce halka bir açıklama yapamadılar? Deprem bölgesine gidemediler? Bu ülkenin en üst düzey iki yetkilisi, Demirel ve Ecevit neden o gece sabaha kadar kımıldayamadılar? 100-200 km.lik bir yolu aşıp deprem bölgesine giremediler? Sabaha kadar onları kim engelledi? Kimi veya neyi beklediler?

Depremin hemen öncesinde gökyüzünde görülen ışıklı alev topu ve şiddetli patlama neydi? Bu normal bir doğa olayı mıydı? Metan gazı patlaması sonucu mu oluştu? Işık topunun ve patlamanın gerçek nedeni neydi?

Kanal 6 ‘nin 22 Ağustos tarihli akşam haberlerinde İstanbul Üniversitesi Jeofizik Bilimdalı Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Hüseyin Öztürk’e göre depremde denizin 400 metre altında meydana gelen patlama’nın gerçek nedeni neydi? Yine Öztürk’e göre volkanik olmayan bu patlama sonucu görülen bomba parçalarına benzeyen malzemeye ne oldu? Deniz altında oluştuğu söylenen çukurdaki radyasyon düzeyi ne? Çukurun bulunduğu bölge neden dalışa yasak bölge ilan edildi? Çukurda bulunması istenmeyen, bilim adamlarınca dahi araştırılması istenmeyen, gizlenen gerçek ne?

Yunanistan’ın yıllardır izlediği geleneksel hasmane politikasını aniden 180 derece değiştirmesinin nedeni neydi? Kocaeli depremi sonrasında Atina’da meydana gelen deprem de normal bir doğa olayı mıydı?

Deprem sonrasında yardıma gelen Rus Araştırma gemisinin Marmara’da deprem sabahı işi neydi? Bu bölgede ne arıyordu?

Depremden hemen sonra neden Tsunami iddiası ortaya atıldı? Neden Değirmendere sulara gömüldü? Deniz tabanını 10-30 metre aşağıya çöktüren olay neydi?

Depremden üç gün sonra bölgeye gelerek araştırma yapan Amerikalı uzmanların orada işi neydi? Bu ekibin bulguları kime sunuldu? Bulgular bilimsel ise halktan neden gizlendi? Bilimsel amaç dışında olmayan bir bulguya neden ulaşılmak istendi?

Japon hükümeti milyarlarca dolar harcayarak Kobe’de neden şehri 8.0 şiddetinde bir depreme dayanacak şekilde yeniden inşa ve takviye ettiriyor?

Deprem sonrasında neden acil durum veya olağanüstü durum ilan edilerek bölge idaresi daha kayıtsal hale getirilmedi? Olağanüstü hal uygulamasını kim istemedi?

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s