YENİ DÜNYA DÜZENİ – İLLUMİNATİ KANUNLARI

1- İNSANLAR HER TÜRLÜ GÜNAHI EŞCİNSEL EVLİLİK
ZİNA, KUMAR,FAİZ VESAİRE DEVLETLERİN GÜVENCESİ VE KORUMASI İLE İŞLEYEBİLECEK. İNSAN AHLAKINI DEJENERE EDEN HER TÜRLÜ FİKİR VEYA KANUN DÜNYADA BULUNAN İLLUMİNATI`YE BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR TARAFINDAN TEŞVİK EDİLECEKTİR.

2- BÜTÜN DİNLER ÖZELLİKLE İSLAM DİNİ “İSLAMİ TERÖR” ADI ALTINDA GÖZDEN DÜŞÜRÜLECEK VE TÜM DÜNYA`YA GERİ KALMIŞ VAHŞİ, ÇAĞ DIŞI BİR DİN OLARAK LANSE EDİLECEK, “NEW AGE” (YENI ZAMAN) DENİLEN YENİ BİR DİN İCAD EDİLECEK İNSANLARIN DÜŞÜNMESİNİ ENGELLEYEN EĞİTİM
SİSTEMLERİ İLE TOPLUMLAR EĞİTİLECEK.

3- İNSANLAR DUYGULARINDAN ARINDIRILARAK BİRER ROBOT HALİNE GETİRİLECEK,HERKESE BİR AKILLI TELEFON (SMARTPHONE) BİRDE DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR (LAPTOP) VERİLECEK HERKES 24 SAAT SOSYAL AĞLAR ÜZERİNDEN ONLİNE (ÇEVRİMİCİ) OLACAK, KİMİN NE YAPTIĞI VE NEREDE OLDUĞU NE DÜŞÜNDÜĞÜ BİLİNECEK, İNSAN İLİŞKİLERİ SADECE KARŞILIKLI ÇIKAR İLİŞKİLERİNE DÖNÜŞECEK.

4- İNSANLARA ÇEŞİTLİ BAHANELER HASTALIK , GÜVENLIK SEBEPLERI ÖNE SÜRÜLEREK MİKROÇİP TAKILACAK, GÖSTERİŞE VE ŞEHVETE DAYALI BİR HAYAT SÜRMELERİ 25. KARE,REKLAM VE SUBLİMİNAL( BİLİNÇALTI) MESAJ TEKNİĞİ İLE İLETİLECEK.

5- KAĞIT PARA ORTADAN KALKACAK YERİNE KREDİ KARTI İLE İLLUMİNATİ BANKACILIK SISTEMINE KAYITLI BANKALARIN DENETİMİ ALTINDA ÖDEME ŞEKLİ GETİRİLECEK.

6. İNSANLARIN MAL VE MÜLK EDİNMELERİ ZORLAŞTIRILACAK DÜNYADAKI INSANLARIN BÜYÜK BIR BÖLÜMÜ KARIN TOKLUĞUNA ASGARİ ÜCRET KARŞILIĞINDA ÇALIŞACAK.

7. İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLI VE BEYNİ UYUŞTURAN TÜM UYUSTURUCULAR SİGARA, ALKOL VESAİRE DEVLET ELİ İLE TÜM ÜLKELERDE,SINIR KAPILARINDA VE HAVA LİMANLARINDA YASAL BİR ŞEKİLDE SATILACAKTIR.

8- FUTBOL, RUGBY VE BASKETBOL OYUNLARI ÇOK ÖNEMLİ VE VAZGEÇİLMEZ BİR OYUN GİBİ HALKLARA SUNULACAK VE BİR DİN HALİNE GETİRİLECEK HERKESİN MUTLAKA BİR TAKIM TUTMASI SAĞLANACAK.
DÜNYA GENELINDE HER IKI YILDA BIR OLMAK ÜZERE BÜYÜK SPOR ETKINLIKLERI DÜZENLENECEK VE BU ETKINLIKLER TOPLUMSAL HİPNOZ ARACI OLARAK KULLANILACAKTIR.

9- GÜN BOYUNCA TELEVİZYON KANALLARI ICI BOS ANLAMSIZ MAGAZIN,FUTBOL,RUGBY VE BASKETBOL ANALİZ PROGRAMLARI YAYINLAYACAK.

10- TÜM ÜLKELERDE DEMOKRASİ ADI ALTINDA BİR BİRİNDEN AYRI GÖRÜNEN FAKAT YENİ DÜNYA DÜZENİNE, ILLUMINATI`YE HİZMET EDEN BİRİ SAĞ (MUHAFAZAKAR) BİRİDE SOL (LİBERAL DEMOKRAT) OLMAK ÜZERE
EN AZ İKİ PARTİLİ BİR SİSTEM KURULMASI VE DEVAM ETMESI TEŞVİK EDİLECEK.

11- DÜNYA GENELINDE FUHUŞ DEVLET ELİ İLE TÜM ÜLKELERDE YAYGINLAŞTIRILACAK VE LEGAL BİR ŞEKİLDE TÜM DEVLETLERİN GENELEVLERDE YASAL BİR ŞEKİLDE KADIN PAZARLAYARAK VERGİ ALMASI SAĞLANACAKTIR.

12- SATANİZM VE BENCİLLİK TÜM ÜLKELERDE CEŞİTLİ PLATFORMLARDA GEREK MÜZİK SEKTÖRÜ GEREKSE SİNEMA SEKTÖRÜ TARAFINDAN TEŞVİK EDİLECEK VE İŞLENECEKTİR. TANRI KRAL LÜSİFER`E VE ONUN DÜZENİ OLAN YENİ DÜNYA DÜZENİ İLLUMİNATİ`YE DÜNYA`DA BİAT ETMEYEN KİM OLURSA OLSUN GÖZDEN DÜŞÜRÜLECEKTİR.

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to YENİ DÜNYA DÜZENİ – İLLUMİNATİ KANUNLARI

  1. erzurum escort dedi ki:

    Yuh artık bu nasıl bir topluluktur. Bilim adamları olarak papalık rejimine karşı bilimi savunmak için başlayıp bu kadar ileri gidebilecek başka bir grup yoktur…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s