MÜFTERİ MUSTAFA KARATAŞ

Selam Ve Selam
Show TV ekranlarındaki programında, 24-25 Haziran 2015 gecesi, hiç ilgisi dahi yokken DURDUK YERDE bir anda konuyu Hans von Aiberg’e getirip yaklaşık DÖRT DAKİKA boyunca yalanlar sıralayan iftiralar yağdıran PROF. DR. Mustafa Karataş:


KUR’AN’A (ALLAH KELAMINA) GÖRE
HEM YALANCI HEM DE MÜFTERİDİR.

Kitapları MİLYONLARCA satılan bir bilim adamına; hiçbir bilimsel (fizik vd.) altyapısı, bilgisi ve ilgisi olmadan, tıpkı yıllar önce Yaşar Nuri Öztürk’ün programındaki Edepsiz Yüksel misali saldıran M.Karataş;

CAHİLLİK sergilemekten öte;
MÜSTEHZİ ve SARKASTİK haliyle:
YA EYYÜHEL KAFİRUN muhatabı olmuştur.

Aiberg’in BEST-SELLER olan KİTAPLARI’ndaki yazdıkları HİÇBİR BİLİMİNSANI tarafından YALANLANAMAMIŞTIR. (“Fizik profesörleri yalanladı” diyen Karataş YALAN söylemektedir.) Kozmogoni ve Kozmoloji bilgileri, kitapların yayımlandığı 1980’li yılların ÇOOOK ötesinde hatta 2000’li yılların günümümüz de ötesinde, 2050’lilere ve ilerisindeki kuşaklara hitap etmektedir.

“Görevli”lerin haricinde; tüm bunları anlamaktan ACİZ olanların da yıllardır başvurdukları yöntemlerin f tipi kopyasını kullanmıştır M.Karataş: İsmi, tabiyeti, saçı başı bs.

Madem o kadar Kur’an’la ilgili, programlarında ALLAH diyor; o halde ZARF’a takılıp kalacağına, MAZRUF’u OKU’sa ya… DIŞINA değil; İÇİNE baksa ya…

Soyadını bile “hatırlamayıp” MÜLLER falan deyip de sonra (hazır meydanı boş bulmuşken) aleyhinde sallayıp sıktığı Aiberg’in bir tek (okuduğunu iddia ettiği) kitabını alıp anlamaya çalışsa ya…

Ama biz Hv.Æiberg OKURLARI “alıştık” bu müfteriliklere. Hans von Aiberg’e yıllardır yapılan saldırıların kaynaklarını neredeyse ezberledik. Şeytanı saymazsak:

– Perde gerisinde Siyonizm.
– Beslemesi F TİPİ hareket.
– ve ‘ilgili’ diğerleri…

M. Karataş kendisi de “malum kervana” iştirak etmiştir.

pS. Aiberg’le ilgili “Bana telefonlar geldi” diyerek makaleler döşeyen Selahattin Duman ile Tevfik Yener ya da “Bana mailler geldi” diyerek makaleler döşeyen Ahmet Hakan Coşkun GİBİ “Bana mailler geldi” diyen Mustafa Karataş’ın BU YÖNTEM BENZERLİĞİ’nin sebebi nedir?

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s