Cinler ve Uzaylı Tuzağı!-Mahir BEYİN

Yaklaşık bir asır boyunca Hollwood filimleri bizlere uzaylıların varlığını empoze eder.Artık uzaylılara inanmayan kimse kalmadı.Uzaylı inancı NASA tarafından da tasdik ve teyid edilir!??
Gerçekten uzaylılar var mı?
Eğer uzayı sonsuz-sınırsız addedersen uzaylıların varlığını inkar edemezsin.Nitekim sonsuzluk içinde mutlaka canlı taşıyan bir gezegen bulunur!
Ancak, gerçekler böyle mi? Uzay gerçekten de sonsuz-sınırsız mı?
Hayır değil! Sonsuz bilinen uzay aslında içi oyuk bir kürenin içinde yer alır.Sonsuz diye bilinen uzay yerkürenin içindedir.Böyle olunca sonsuz olamıyor, zira dünyanın çapı belli!
Bütün uzay, galaksiler, yıldızlar, güneş sistemi ve gezegenler yerkürenin içinde yeralır!Tabi iddia edilen astronomik ebatta ve ölçüde değil!
Galaksi, yıldız ve gezegenlerin çapı iddia edildiği gibi astronomik çapta değildir, zira hepsi yerkürenin içinde bulunmaktadır!Bu takdirde bunlar mikro çapta olur!Bir mikro galaksinin daha mikro gezeninde bir uzaylı olsa kaç yazar?? Bize nazaran bakteri ölçüsünde olur!!!
Hollwood’un empoze ettiği diğer bir sahtekarlıkta şudur:Her ne hikmetse genellikle uzaylılar insan boyunda olur!??Uzaylılar aşağı yukarı hep insan boylarındadır! Milimetrelik uzaylı hiç gösterilmez!??
Hollwood ve NASA’nın aktardığı şekilde uzaylılar yoktur!
Peki uzaylı olgusu ile neyi amaçlıyorlar!?
Bir balon gibi şişen ve büyüyen bir dünyanın içinde yaşıyoruz! Dünya bir balon gibi şiştikçe biz insanlar küçülüyoruz.Bir şey küçülürse frekansı artar.Kısa teller daha ince tıngırdar!
Biz küçüldükçe otomatik olarak frekansımız da artar.Yani frekansımız yükselir.Daha hızlı titreşiriz.Hızlı yaşar çabuk ölürüz.Eski insanlar daha dev iken binlerce sene yaşıyordu!
Cinlerde bu dünyada yaşar ancak daha yüksek bir boyutta!
Aslında boyut frekans/titreşim farklılığıdır.Onlar bizden hızlı titreştiği için, yani frekansları bizden yüksek olduğu için onları göremeyiz!Boyut/frekans engeli vardır.
Ancak biz cüceldikce ve frekansımız arttıkça cinler boyutuna doğru bir kayma/ilerleme sergileriz.Titreşim ve frekansımız cinlerinkine yaklaşır.Bir zaman sonra onlar ile aynı boyutta yer alırız.Boyutlar arası bir tür kaynaşma gerçekleşir!
Bu kaynaşma fevren ve birdenbire değil tedricen oluşur.Yani cinleri birdenbire değil gittikçe netleşerek görürüz.Aslında görmeliydik.Göremiyoruz çünkü bunu bilen sistem sahipleri gözlerimize Chemtrails ile perde çekiyor!
Uzaylıların cinler ile ne alakası var!?
Boyutlar arası kaynaşma tamamen gerçekleştiğinde artık cinler bizden saklanamayacak.Onları açık seçik göreceğiz.
Ancak cinler bunu istemiyor.Cinn olarak ifşa ve deşifre olmak istemiyorlar.Çünkü öyle olursa insan üzetindeki yetki ve üstünlüklerini kaybederler.Daha fazla insanları saptıramaz ve yanıltamazlar!
Bu yüzden insanlara çok büyük ve mükemmel bir oyun oynayacaklar!
Güya bizi kurtarmaya gelen “iyi uzaylılar” kılığına bürünecekler.Cinn olduklarını gizleyecekler!!!
Uzaylı furyası bu yüzden ayakta tutuluyor.Uzaylı filimlerin ardındaki gerçek sebeb budur! NASA bu yüzden deli gibi uzaylıları gündeme getiriyor!
Vakit çok yaklaştı!
Armageddon savaşında deccal kurtarıcı İsa Mesih kılığına bürünerek ve cinlerde iyi uzaylı kılığına bürünerek geleceklerdir!
Uzaylı olgusu ile bunun hazırlığı yapılıyor!

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s