Cuma Hutbesinde Aydın Doğan’a Saldırı

Cuma namazları Diyanet için millete iktidarı desteklemeleri için gerekli mesajların verildiği yerler oldu. Üsküdar’daki İhsaniye Camisine geçici olarak gelen hoca efendi cemaate gençlik yetiştirilmesi üzerine bir vaaz verdi. Burada da üstü kapalı olarak yeni nesil gençliğin nasıl yetiştirileceğinden bahsetti. Sonrasında Cuma hutbesi için çıktığı Minber de bu sefer Ayet ile başladı.
Müslümanlar birbirlerinin kusurlarını araştırmayacaklarmış, bunları konuşmayacaklarmış,birbirlerine söylemeyeceklermiş. Ardından da adamın boy boy gazeteleri, televizyonları var. İnsanların kusurlarını araştırarak yayın yapıyor. İnsanların özel hayatlarını araştırıyorlar. İnsanlar arasına nifak sokuyorlar diyerek üstü kapalı olarak iktidarın eleştirilmemesini istedi.
Bu tür iktidar yalakalığı yapan hoca takımı işi Kuran-ı Kerim’e, büyük bölümü sahte olan hadislere dayandırarak cemaati kandırıyorlar. Doğru aslında onlar Müslümanlar ne yaparlarsa yapsınlar. Çalıp çırpsınlar, hırsızlık yapsınlar, fakir fukaranın malını çalsınlar, devleti soysunlar, insanların ölümlerine neden olsunlar ama onlar sorgulanmasınlar çünkü onlar seçilmiş sınıf ve Allah’a hesap vermeyecekler..
Ne yazık ki Emevi kafası zihniyeti İslamiyeti 70 senede bozdu. Bugünde Muaviye ve Yezid’in sistemi devam ediyor. Cuma namazlarıise bunların miting yerleri. Senin Aydın Doğan ile bir sıkıntın varsa git yasal yollara başvur.
Cuma dan sonra ne oldu. Rusya’nın Çeçenistan kentinde Diyanet cami ve İslam Üniversitesi yaptırıyormuş yardım parası topladılar. Ulan insanın küfür edesi geliyor. Çeçenistan da petrol var. Onlar zengin camilerini biz yaptırıyoruz. Doğru mesela Katar gibi bizim 300-400 Milyar dolar nakit paramız yok. Toplanan paralar günahları boynuna..
Diyanetin Müdürü 4 Trilyonluk Mersedesi’in hakkını veriyor…

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s