Devrimci camiaya musallat olanlar-Halid ÖZKUL

Şimdi biz 1980 Haziranında “Türkiye Proleter Devrimci Solu” olarak Paris THKP-C üyelerini temel alarak bir örgütlenmeye gittik. “Genel Hesaplaşma” adı ile bir kitap yayımladık.

Aslan Tayfun Özkök’ün 1981’de ben Gayrettepe Siyasi Şube’de hücrede tutuklu iken itirafı. Dursun Karataş’ın öldürmek amacı ile iki silahlı militanı bizim Sirkeci PTTsindeki kutumuzun başına bir ay dikmiş olduğunu söyledi. Neden? deyince tıpkı yukarıdaki Aristo mantıklı küfürbazlar gibi “biz CIA ajanıymışık” bende “Dursun’da CIA da mı çalışıyor biliyor” demiştim. Aslan Tayfun Özkök salak salak suratıma bakmıştı sustu. Davutpaşa’dan tahliye olunca arkadaşlara anlattım ve DK hakkında bütün toplamış olduğumuz bilgileri dosyalamaya ve bilgi toplamaya devam etmeye karar verdik. Ne ki devrimci geçmişi olan Avukat Nebi abi onun 2 defa verilmiş polis ifadelerini bana verdi. bunlar elimizde. adam bütün eylemleri ve katılanları en ince detayına kadar anlatmıştı. ne ki hapishanede TPDS’na katılma kararı alan bir arkadaşı ölüm orucunda telef ettiğini de biliyoruz. neyse dosya zaman içinde doldu. benim DK aleyhine uyarılarım sonucu Bedri (onun Sinan olduğunu iddia edenler var ama ben konuştuğum yüz<ü unutmam) ile TKP_ML aracılığıyla 1992 Martında Bakırköy Özgürlük meydanında konuştuk. İddialarımızı kabul etti. kendilerinin de şüphelendiklerini ama nasıl deşifre edeceklerini bilmediklerini, anlattı.

Bende "Fenerbahçe Orduevi" tuzak planını önerdim anlaştık. gerçekten DK tuzağımıza düştü. bunun üzerine Bedri harekete geçmiş ama benim değil kendi bildiği gibi DK'yı ATÖzkök'e teslim etmiş. TKP-ML'lilere öğrettikmiştik MİT 3 kişilk hücrelerle çalışıyor. birini yakalarsanız geride 2 koltukçu var onları enseleyemezseniz çökertirler. malum Bedri, Sinan ve 6 yoldaşı infaz edildi. Dursun KARATAŞ’ın “handler”ı Hanefi Avcı olduğu ortaya çıktı. Ayhan Çarkın itirafçı olarak açıkladı ama hiç kimseden tık çıkmadı. Ayhan Çarkın’ın eski devlet teröristi olması kullanılarak bütün ajanlar suskunlaştırdı ortalığı.

Tabii bunda LN ve BK gibi geri zekalıların aristo mantığı başrolde. Bu konuda kitap yazdık. Hatta Gazi’de “DK güzellemesi” yapan kitap basılıp dağıtılınca Alevi katliamının devam ettirileceği konusunda gençleri uyardık ama maalesef Ergenekon yapılanması solcu medya dahil bütün kilit noktaları tutmuş durumda. Genç kadrolar katlediliyor. Buna eylem deniyor. Bunu pohpohlamazsak hain ilan ediliyoruz. Ama buradan uyarıyorum bizi değil sizi devlet kullanıyor.
Bizim 18 yıl önce fetoşcu dergiye verdiğimiz röportaj için önce fetoşcu olmadı Fidancı ilan eden embesillere bir şey demiyorum sadece yarın öbürgün yanlışlıkla karşımıza çıkmasınlar, ödetiriz…

48 yıldır devrimci komünist-enternasyonalist mücadelemizi lekesiz sürdürüyoruz bok atmaya kalkanları o bokta boğarız…. bizi yönlendiren handler yok ama olanları pis kokularından tanıyoruz tıpkı LN ve BK gibi….

Reklamlar

About tkmb2247

TURKIYE NIN KURTULUSU ICIN MUCADELE BIRLIGI
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s